REKLAMA

Gmina Kobierzyce

Artykuły o Gmina Kobierzyce

Kolejny światowy gigant inwestuje w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem, na terenie aglomeracji wrocławskiej. W tej jednej z najbogatszych i przyciągających najwięcej inwestorów i inwestycji gmin w Polsce inwestuje międzynarodowy koncern Techtronic Industries, mający siedzibę w Hong Kongu. Otworzy w Magnicach wielkie centrum magazynowo-dystrybucyjne marki Milwaukee. Nowe centrum zlokalizowane jest w Magnicach, zaledwie 15 km od centrum Wrocławia, pomiędzy Autostradową Obwodnicą Wrocławia S8 i autostradą A4.
GLP rozbuduje olbrzymi park logistyczny pod Wrocławiem. Powstaną setki nowych miejsc pracy
Kolejna wielka inwestycja z branży logistycznej w podwrocławskiej gminie Kobierzyce. GLP Wrocław V Logistics Park w Magnicach powiększy się o ponad 86 tys. mkw. powierzchni. Najnowszy etap inwestycji został w 100 proc. wynajęty jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Dzięki realizacji tej inwestycji powstaną setki nowych miejsc pracy.
W podwrocławskiej gminie Kobierzyce VACO Retail wybuduje fabrykę i laboratorium badawczo-rozwojowe
Kolejna inwestycja produkcyjna w jednej z najbogatszych polskich gmin – podwrocławskich Kobierzycach. Tym razem będzie to inwestycja polskiej firmy VACO RETAIL Sp. z o.o.
Chiński gigant z branży EMS inwestuje pod Wrocławiem
Kolejna duża inwestycja zagraniczna na terenie Aglomeracji Wrocławskiej i gminy Kobierzyce. Chiński gigant z branży EMS zainwestuje ponad 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na terenie Tarnobrzeskiej SSE EURO-PARK WISŁOSAN w Biskupicach Podgórnych.
Kiedy rozpocznie się budowa ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? Pojawiły się kolejne przeszkody
Nie ma szczęścia budowa ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, tak wyczekiwanej przez mieszkańców stolicy Dolnego Śląska i okolicznych miejscowości inwestycji. Czy kolejny termin rozpoczęcia realizacji odcinka pomiędzy ul. Grota-Roweckiego i al. Karkonoską (Bielany Wrocławskie) znów zostanie przesunięty w czasie?
Koreański Industrial Bank of Korea stawia na Wrocław
Kolejna duża, koreańska firma stawia na stolicę Dolnego Śląska. Tym razem jest to jeden z koreańskich banków – Industrial Bank of Korea (Bank Przemysłowy Korei), który otworzy swoje biuro w najwyższym budynku poza Warszawą, wrocławskim Sky Tower.
Panattoni rozbuduje rekordową inwestycję na Dolnym Śląsku – Park Wrocław Logistics South Hub
Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych, rozbudowuje rekordową inwestycję na Dolnym Śląsku – Panattoni Park Wrocław Logistics South Hub. Pierwszy etap objął 120 000 mkw. powierzchni spekulacyjnej, a całość została skomercjalizowana jeszcze w trakcie budowy. W tej samej formule deweloper zrealizuje kolejne 90 000 mkw., które dostarczy w III kw. br. Nowy obiekt spełni najwyższe na rynku standardy zrównoważonego budownictwa.
Panattoni sprzedał wielki park magazynowo-przemysłowy Wrocław Campus o powierzchni 185 000 mkw.
Panattoni, największy w Europie deweloper i inwestor kapitału instytucjonalnego w sektorze nieruchomości przemysłowych i logistycznych, sprzedał swój strategiczny projekt w południowo-zachodniej Polsce – Wrocław Campus – firmie P3 Logistic Parks. Inwestycja ma 185 000 mkw.
Kolejny światowy gigant inwestuje pod Wrocławiem. Zatrudni ponad 2000 osób!
Kolejny światowy gigant stawia na Aglomerację Wrocławską i gminę Kobierzyce. Największy detalista odzieżowy na świecie SHEIN już w bieżącym kwartale rozpocznie operacje na powierzchni blisko 55 000 mkw. w Panattoni Park Wrocław South Hub. Inwestycja pozwoli obsłużyć znaczną część europejskich rynków. Deweloper wynajął już połowę z planowanych 247 000 mkw. w ramach dolnośląskiego kompleksu.
Duży teren inwestycyjny w Kobierzycach pod Wrocławiem po raz kolejny wystawiony na sprzedaż
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu po raz kolejny spróbuje sprzedać dużą nieruchomość przeznaczoną pod inwestycje, znajdującą się w jednej z najbogatszych i przyciągających najwięcej inwestorów i inwestycji gminie w Polsce – Kobierzyce.
REKLAMA