REKLAMA

Google

Artykuły o Google

Korzyści z pozycjonowania stron – co warto wiedzieć?
Korzyści z pozycjonowania stron internetowych – z pewnością jest ich sporo. Jednak czym tak właściwie jest pozycjonowanie oraz dlaczego warto optymalizować strony pod kątem SEO? Na te oraz inne pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
Firma specjalizująca się w technologiach informatycznych, otworzy swoje biuro w Bramie Miasta w Łodzi
Onwelo, firma specjalizująca się w technologiach informatycznych, otworzy swoje biuro w Bramie Miasta zrealizowanej przez Skanska w Nowym Centrum Łodzi. Najemca będzie miał do dyspozycji ponad 1200 mkw. powierzchni zaprojektowanej zgodnie z zasadami ESG i wyposażonej w technologie pozwalające zmniejszać zużycie energii czy wody. Otwarcie nowego biura Onwelo zaplanowane jest na czerwiec tego roku.
W Toruniu powstaje nowy kompleks biurowy Platinum Business Center [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Platinum Business Center to oficjalna nazwa nowej inwestycji biurowej na mapie Torunia. Trwa budowa obiektów. Inwestorem jest firma Pikseo, z którą współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.
Globalna firma technologiczna Intive wprowadzi się do myhive Crown Tower
Globalna firma technologiczna Intive wprowadzi się do myhive Crown Tower – biurowca położonego w sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego. Nowy najemca zdecydował się na wynajęcie biura serwisowanego myoffice, składającego się z 62 stanowisk pracy, dostępnego w elastycznym formacie myhive. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Savills.
Brytyjski dostawca usług technologicznych nowej generacji stawia na Wrocław
Kolejna zagraniczna firma stawia na stolicę Dolnego Śląska. Tym razem jest to brytyjski dostawca usług technologicznych nowej generacji Endeva. Firma od dwóch dekad z powodzeniem zmienia sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcję z technologią i otaczającym ich światem, dostarczając rozwiązania, budując platformy technologiczne i przyspieszając przełom dla klientów z branż takich jak płatności, usługi finansowe, TMT (technologia, media i telekomunikacja) oraz logistyka.
Luka podażowa i presja inflacyjna na warszawskim rynku biurowym [RAPORT]
Eksperci JLL podsumowują ostatni kwartał 2022 roku dla sektora biurowego na rynku warszawskim oraz przedstawiają prognozy na najbliższe miesiące.
Volvo, Netflix, Google – dlaczego giganci wybierają Polskę?
Kilka dni temu Volvo ujawniło plany otwarcia w Krakowie Tech Hubu, w którym rozwijane będą kompletne i kluczowe funkcje nowych, w pełni elektrycznych samochodów. Z kolei w styczniu Netflix ogłosił, że otwiera centrum inżynieryjne w Warszawie, w którym rozwijane będą rozwiązania umożliwiające proces produkcji treści. To kolejni światowi giganci po Google i Intel, którzy w ostatnim czasie postanowili zainwestować nad Wisłą. Jakie czynniki przyciągają zagraniczne firmy do Polski?
Powrót do rekordowego poziomu popytu na warszawskim rynku biurowym
W 2022 r. warszawski rynek biurowy odnotował jeden z najwyższych w historii poziomów popytu, który wyniósł ponad 860 tys. mkw., przy strukturze obejmującej przewagę nowych umów najmu i relokacji oraz ekspansji nad renegocjacjami. Jak podaje firma doradcza Savills pomimo, że czynsze nominalne pozostają stabilne i rosną głównie w wyniku indeksacji, to coraz większy udział w całkowitym koszcie najmu mają opłaty eksploatacyjne.
Rekordowa transakcja, farmy fotowoltaiczne, nowe biurowce – Ghelamco podsumowuje 2022 rok
Dla Ghelamco, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, 2022 rok obfitował w przełomowe wydarzenia i projekty, jak choćby rekordowa sprzedaż kompleksu The Warsaw HUB czy ogłoszenie – jako pierwszy deweloper w Polsce – programu budowy farm fotowoltaicznych w ramach strategii ESG. Ghelamco nie zwolniło tempa i realizuje też kolejne inwestycje. Obecnie buduje blisko 115 tys. mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej na trzech rynkach – w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach.
Międzynarodowa firma z branży IT otwiera nowe biuro we Wrocławiu i podwaja zatrudnienie
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT stawia na stolicę Dolnego Śląska. Tym razem jest to Sollers Consulting. Firma specjalizuje się w doradztwie operacyjnym i wdrażaniu oprogramowania. Wspiera towarzystwa ubezpieczeniowe, banki oraz firmy leasingowe w transformacji biznesu i dostosowywaniu się do nowych technologii. Pomaga zwiększyć potencjał cyfrowy ponad 100 grupom finansowym, m.in. Allianz,  AXA, BNP Paribas Cardif,  Basler, Generali, Zurich, Santander Consumer Bank, Aviva, Liberty, Beazley, VHV, VIG, NN, Warta, Amica, ING i wielu innym.  
REKLAMA