REKLAMA

Innovations Sp. z o.o.

Inwestycje Innovations Sp. z o.o. (1)

Artykuły o Innovations Sp. z o.o.

Polski elektryczny "dostawczak" gotowy do produkcji
W Makowie Mazowieckim zaprezentowano 5 grudnia wyniki projektu „e-Van – uniwersalny pojazd dostawczy o napędzie elektrycznym kat. N1”, finansowanego ze środków funduszy europejskich Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Była to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć prototypy pojazdów elektrycznych stworzonych przez firmę Autobox Innovations oraz zapoznać się z technologią ich produkcji, zanim rozpocznie się ona na większą skalę.
Znamy wykonawców prototypu polskiego elektrycznego pojazdu dostawczego E-van
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zakończyło trzeci etap przedsięwzięcia "E-van – uniwersalny pojazd dostawczy o napędzie elektrycznym kat. N1", realizowanego w ramach środków Funduszy Europejskich, Programu Inteligentny Rozwój. Wykonawcy przeszli szczegółowe testy oraz zostali zakwalifikowani do czwartego, ostatniego już etapu prac. Pojazdy dostawcze będą gotowe w IV kwartale 2023 roku.
Znamy wykonawców prototypu polskiego elektrycznego pojazdu dostawczego [WIZUALIZACJE]
Dwa podmioty zakwalifikowały się do trzeciego etapu przedsięwzięcia "e-Van – uniwersalny pojazd dostawczy o napędzie elektrycznym kat. N1", realizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach środków Funduszy Europejskich – Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Teraz, wykonawcy pracować będą nad opracowaniem i wykonaniem prototypów pojazdów oraz nad ich dalszym rozwojem.
REKLAMA