REKLAMA

Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Artykuły o Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Zabytkowe famuły przy ul. Ogrodowej 24 w Łodzi przechodzą metamorfozę [ZDJĘCIA]
Dawne famuły robotnicze przy ul. Ogrodowej 24 mają być jednym z najpiękniejszych punktów Łodzi. Powstaje tutaj wielofunkcyjny obiekt – mieszkania na wynajem, hostel oraz lokale użytkowe dla biznesu. Prace trwają od sierpnia 2023 roku, zgodnie z planem mają zakończyć się w 2025 roku.
W Łodzi trwa remont ulicy Przybyszewskiego. 99% niższy czynsz i ulgi dla mieszkańców [ZDJĘCIA]
Przebudowa ul. Przybyszewskiego w Łodzi to nie tylko nowy wiadukt nad torami PKP, ale także remont ulicy na odcinku od p. Reymonta do ul. Kilińskiego.
W Łodzi remontowana jest zabytkowa famuła przy ul. Ogrodowej 24 [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Kolejny zabytkowy, okazały kompleks w Łodzi odzyska swój dawny blask. W Śródmieściu trwa remont i przebudowa famuły przy ulicy Ogrodowej 24, która zmienia się w atrakcyjny kompleks mieszkalno-usługowy z przestrzeniami biurowymi.
Najciekawsze miejskie rewitalizacje w Łodzi na początku 2024 roku [FILM]
Na początku nowego, 2024 roku przyglądamy się kilku najciekawszym naszym zdaniem rewitalizacjom w Łodzi ,realizowanym przez spółki należące do miasta. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez nas filmu.
Trwa gruntowna metamorfoza dawnej zabytkowej famuły przy ul. Ogrodowej 24 w Łodzi [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Trwa gruntowna metamorfoza dawnej famuły przy ul. Ogrodowej 24. W ciągu dwóch lat dawny dom robotniczy zostanie zrewitalizowany i przekształcony w obiekt mieszkalno-usługowy.
W Łodzi trwa I etap gruntownej przebudowy zabytkowych famuł przy ul. Ogrodowej 24 [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Kompleks charakterystycznych, ceglanych famuł przy ul. Ogrodowej 24 jest na pierwszym etapie gruntownej przebudowy. Obiekt, który zachowa swój historyczny charakter, będzie pełnił funkcję "mixed-use", co oznacza, że znajdą się w nim jednocześnie mieszkania, biura i usługi.
Są pieniądze na remont i rewitalizację zabytkowej famuły przy ul. Ogrodowej 24 w Łodzi [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
Kolejny zabytkowy obiekt w Łodzi odzyska swój dawny blask. Po latach przygotowań jeszcze w sierpniu 2023 r. rozpocznie się rewitalizacja i remont pierwszej famuły przy ul. Ogrodowej, dawnego domu robotników fabryki Poznańskiego. Łódzka Spółka Infrastrukturalna (ŁSI), będąca właścicielem nieruchomości przy ul. Ogrodowej 24, podpisała umowę z jego wykonawcą.
W Łodzi trwa remont ulicy Krakowskiej [ZDJĘCIA]
Remont ul. Krakowskiej trwa. Drogowcy prowadzą zaawansowane prace drogowe i sanitarne. W lipcu planowana jest zmiana organizacji ruchu w związku z przełożeniem ruchu na stronę zachodnią.
Wybrano wykonawcę generalnego remontu i przebudowy zabytkowej famuły przy ul. Ogrodowej 24 w Łodzi [WIZUALIZACJE]
Coraz bliżej rozpoczęcia generalnego remontu i przebudowy dawnego domu robotników fabryki Izraela Poznańskiego, famuły przy ul. Ogrodowej 24. Łódzka Spółka Infrastrukturalna (ŁSI) wyłoniła wykonawcę tej inwestycji, która planowana jest od wielu lat. Teraz wszystko wskazuje na to, że jeden z największych projektów rewitalizacyjnych w Łodzi w końcu doczeka się realizacji, a miasto zyska kolejny odnowiony, zabytkowy, historyczny kompleks w Śródmieściu.
Coraz bliżej do rozpoczęcia przebudowy ulicy Krakowskiej w Łodzi
Kończą się przygotowania do rozpoczęcia przebudowy ul. Krakowskiej w Łodzi. Przygotowania do tej inwestycji wkroczyły w ostatnią fazę. Kiedy start prac?
REKLAMA