REKLAMA

Master Management Group

Artykuły o Master Management Group

W Zawierciu powstanie duża galeria handlowa Brama Jury [WIZUALIZACJE]
W 50-tysięcznym Zawierciu w województwie śląskim powstanie pierwsza w tym mieście galeria handlowa. Inwestorem jest firma Master Management Group. Brama Jury Zawiercie w sierpniu tego roku doczekała się prawomocnego pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu planowane jest na 2025 rok. Ma zapewnić mieszkańcom Zawiercia modowe zakupy oraz rozrywkę bez konieczności podróżowania do sąsiadujących miast.
Primient z nowym biurem w kompleksie Hi Piotrkowska w Łodzi
Primient, wiodący producent żywności i składników przemysłowych wytwarzanych z odnawialnych źródeł pochodzenia roślinnego, otworzy swoje biuro w budynku Hi Piotrkowska w Łodzi, zarządanego przez Master Management Group. Biuro firmy zajmie powierzchnię 776,92 mkw. na 12. piętrze budynku.
Biedronka otworzy nowy sklep w Ciechanowie
Największa w Polsce sieć detaliczna Biedronka otworzy nowy sklep w Ciechanowie, w województwie mazowieckim. Market dołączy do grona najemców centrum MMG Ciechanów. Sklep zostanie otwarty w czerwcu tego roku.
Brytyjska firma Tate & Lyle nowym najemcą biurowca Hi Piotrkowska 155 w Łodzi
Tate & Lyle przeniesie swoje lokalne biuro do budynku Hi Piotrkowska w Łodzi, zarządzanego przez Master Management Group. Firma zajmie całe piąte piętro budynku, tj. 1740 mkw. powierzchni biurowej. Będzie się tam mieścić siedziba spółki Tate & Lyle Global Shared Services, która od 12 lat wspiera procesy biznesowe Grupy Tate & Lyle, obsługując jej spółki na całym świecie w obszarze finansów, księgowości, obsługi klienta, IT, zakupów, kadr i płac i innych.
Na terenie Galerii Różanej w Kutnie, powstaje dwukondygnacyjna restauracja KFC
Na terenie Galerii Różanej w Kutnie powstaje dwukondygnacyjna restauracja KFC. Centrum handlowym zarządza Master Management Group. Rozpoczęły się prace budowlane wolnostojącego obiektu w pobliżu głównego wejścia do galerii.
Hampton by Hilton w Łodzi z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent
Budynek hotelu Hampton by Hilton, wchodzący w skład kompleksu Hi Piotrkowska, łączącego funkcje biurowe i handlowe w ścisłym centrum Łodzi, uzyskał certyfikat Breeam in Use na poziomie Excellent. Wcześniej podobnej ocenie poddany został cały wielofunkcyjny obiekt, słynący z nowoczesnych przestrzeni i najwyższego budynku biurowego w regionie. Zarządcą Hi Piotrkowska jest Master Management Group, a doradcą przy obu certyfikacjach była specjalizująca się w zielonym budownictwie i certyfikacjach ekologicznych spółka JWA.
Lider usług IT, inżynierii i BPO w Polsce nowym najemcą wieżowca Hi Piotrkowska w Łodzi [FILM + ZDJĘCIA]
Firma Sii, lider usług IT, inżynierii i BPO w Polsce dołączył do grona najemców Hi Piotrkowska w Łodzi. Oddział firmy Sii zajmie powierzchnię 2400 mkw., zlokalizowaną na dwóch piętrach najnowocześniejszego i najwyższego budynku biurowego w regionie.
Na terenie Galerii Różanej w Kutnie powstanie dwukondygnacyjna restauracja KFC
Dwukondygnacyjna restauracja KFC powstanie na terenie Galerii Różanej w Kutnie, zarządzanej przez Master Management Group. Wkrótce rozpocznie się budowa nowoczesnego obiektu przy głównym wejściu do galerii. Restaurację KFC wybuduje firma Master Management Group. Otwarcie zaplanowano już w 2023 roku.
Światowy lider w zakresie oświetlenia Signify stawia na Łódź
Firma Signify, światowy lider w zakresie oświetlenia, przenosi swoją dotychczasową siedzibę w Łodzi. Nowe biuro, znajdujące się w ścisłym centrum miasta w kompleksie Hi Piotrkowska, ma powierzchnię ponad 2,8 tys. mkw. W podpisaniu umowy oraz procesie aranżacji nowego biura najemcę wspierała firma doradcza CBRE.
Amerykańska firma technologiczna iTechArt zatrudni 100 osób w Warszawie
Jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w USA wg Deloitte i Financial Times wynajęła 29. piętro biurowca Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Do końca 2022 roku w biurze ma się znaleźć niemal setka specjalistów iTechArt.
REKLAMA