Centrum handlowe "Brama Mazur"

Centrum handlowe "Brama Mazur"

REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Ełk] Centrum handlowe "Brama Mazur" [warmińsko-mazurskie] Galeria Brama Mazur w Ełku wypełniła się najemcami
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Spółka Master Management kontynuuje prace związane z realizacją centrum handlowego Brama Mazur w Ełku. Na placu budowy zostały zakończone już prace rozbiórkowe. Generalny wykonawca inwestycji, spółka Mostostal Warszawa SA, prowadzi obecnie prace związane z wykopami i fundamentowaniem obiektu. Centrum będzie dostępne dla klientów w I kwartale 2014 roku.

Równolegle przygotowywany jest projekt budowlany związany z przebudową ciągów komunikacji pieszo-jezdnej ulic Dąbroskiego i Kościuszki.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Spółka Master Management Group kupiła w przetargu teren w centrum Ełku, na którym zbuduje centrum handlowo-usługowe Brama Mazur. - Realizację inwestycji chcemy rozpocząć jak najszybciej, projekt jest już gotowy. Liczę, że uda się to we wrześniu lub październiku tego roku - mówi portalowi Propertynews.pl Paul Kusmierz, prezes Master Management Group. Zakładając, że budowa potrwa ok. 12-15 miesięcy, gotowy obiekt powinien przywitać klientów w listopadzie 2013 roku, a najpóźniej wiosną 2014 roku.

pokaz-artykul.png
REKLAMA