[Suwałki] Galeria "Suwałki Plaza"

REKLAMA
inwestorPlaza Centers
realizacjaII kw. 2010

O inwestycji [Suwałki] Galeria "Suwałki Plaza"

Plaza Suwałki to inwestycja międzynarodowej spółki Plaza Centers. Budowa Centrum Handlowego rozpoczęła się w marcu 2009 roku. Obiekt został oddany do użytku 26 maja 2010. Plaza to pierwsze tak duże centrum Handlowe na Suwalszczyźnie. Wartość inwestycji szacowana jest na blisko 50 mln. euro. Robotnicy pracowali w systemie 3-zmianowym, by zdążyć na czas. Plaza to oprócz sklepów znanych marek, także nowatorskie w naszym mięście usługi. W końcu suwalczanie otrzymali szanse obejrzenia światowych premier kinowych w warunkach, jakie mają mieszkańcy większych miast. W Plazie dostępne będą trzy sale kinowe, w tym jedna obługiwać ma filmy w formacie 3D. Właściciel kina Cinema Lumiere to białostocka spółka Lumiere, w której posiadaniu znajduje się też dotychczas jedyne suwalskie kino - Bałtyk. Dzięki centrum rozrywki Fantasy Park, mieszkańcy mają szansę ciekawie spędzić wolny czas. W parku znajduje się m.in. kręgielnia, stoły bilardowe, automaty do gier.

Więcej informacje: www.plaza-suwalki.pl
Napisz komentarz
Kajtman
Plaza Suwałki to inwestycja międzynarodowej spółki Plaza Centers. Budowa Centrum Handlowego rozpoczęła się w marcu 2009 roku. Obiekt został oddany do użytku 26 maja 2010. Plaza to pierwsze tak duże centrum Handlowe na Suwalszczyźnie. Wartość inwestycji szacowana jest na blisko 50 mln. euro. Robotnicy pracowali w systemie 3-zmianowym, by zdążyć na czas.
Plaza to oprócz sklepów znanych marek, także nowatorskie w naszym mięście usługi. W końcu suwalczanie otrzymali szanse obejrzenia światowych premier kinowych w warunkach, jakie mają mieszkańcy większych miast. W Plazie dostępne będą trzy sale kinowe, w tym jedna obługiwać ma filmy w formacie 3D. Właściciel kina Cinema Lumiere to białostocka spółka Lumiere, w której posiadaniu znajduje się też dotychczas jedyne suwalskie kino - Bałtyk.
Dzięki centrum rozrywki Fantasy Park, mieszkańcy mają szansę ciekawie spędzić wolny czas. W parku znajduje się m.in. kręgielnia, stoły bilardowe, automaty do gier.

Więcej informacje: www.plaza-suwalki.pl
REKLAMA