REKLAMA

Mercedes-Benz Manufacturing Poland

Inwestycje Mercedes-Benz Manufacturing Poland (1)

Artykuły o Mercedes-Benz Manufacturing Poland

Made in Poland, Jawor. Milion silników z Mercedes-Benz Manufacturing Poland!
11 stycznia na pewno zapisze się na kartach historii Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze, na Dolnym Śląsku. To właśnie tego dnia z linii produkcyjnej wyjechał MILIONOWY silnik Made in Jawor.
Politechnika Wrocławska podpisała umowę z firmą Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Wspólne badania i projekty rozwojowe oraz kształcenie studentów w zakresie nowych technologii to główne założenia umowy, którą Politechnika Wrocławska podpisała z firmą Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.
Mercedes-Benz kupił w Jaworze grunt pod fabrykę elektrycznych samochodów dostawczych
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" podpisała z Mercedes-Benz umowę o sprzedaży terenu pod kolejną wielką inwestycję. W Jaworze powstanie kolejne 1500 nowych bezpośrednich nowych miejsc prac plus kilka tysięcy w tzw. "otoczeniu biznesowym" tej inwestycji.
Rynek automotive rośnie na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Deweloperzy zabezpieczają działki pod inwestycje
Motoryzacyjny biznes rozwija się na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Powstanie specjalnych stref ekonomicznych oraz inwestycje znanych marek, takich jak Mercedes-Benz, Toyota czy LG, przyciągają kolejne firmy produkujące auta i podzespoły.
Polska i Dolny Śląsk walczą o nową, wielką inwestycję Volkswagena
Jest duża szansa, że w Polsce, na Dolnym Śląsku powstanie kolejna wielka, zagraniczna inwestycja z branży elektromobilności. Niemiecki gigant motoryzacyjny – Grupa Volkswagen planuje budowę nowej, wielkiej fabryki baterii do aut elektrycznych. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", w walce o ten projekt pozostała już tylko Polska i Słowacja.
Rusza realizacja wspólnej inwestycji WSSE Invest-Park i Mercedes-Benz Manufacruring Poland w Jaworze
Pięć miesięcy po podpisaniu umowy pomiędzy Mercedes-Benz Manufacturing Poland i Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną "INVEST-PARK" rusza budowa bocznicy kolejowej i centrum logistycznego dla fabryki Mercedesa w Jaworze. Projekt finansowany jest ze środków WSSE oraz MBMPL, a jego koszt szacuje się na kilkadziesiąt milionów złotych.
Mercedes-Benz Manufacturing Poland zwiększa zatrudnienie w fabrykach baterii i silników w Jaworze
Mercedes-Benz Manufacturing Poland systematycznie zwiększa zatrudnienie w swoich polskich fabrykach (baterii i silników), które zlokalizowane są w Jaworze w województwie dolnośląskim.
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworze
Najnowsza inwestycja obejmuje budowę bocznicy kolejowej w południowo-zachodniej części strefy ekonomicznej, podobszar Jawor/DSAG S3, oraz centrum logistycznego na terenie fabryki Mercedesa w Jaworze. Bocznica połączona będzie z linią kolejową nr 137 Kędzierzyn Koźle – Kamieniec Ząbkowicki – Legnica.
Jawor: Tak działa fabryka baterii samochodowych Mercedes-Benz w Jaworze [FILM]
Z końcem września 2020 roku w polskiej fabryce Mercedesa zlokalizowanej w Jaworze na Dolnym Śląsku r...
Mercedes rozpoczął w Jaworze produkcję baterii elektrycznych. Zatrudnia w obu fabrykach już 1000 osób
Z końcem września w polskiej fabryce Mercedesa zlokalizowanej w Jaworze na Dolnym Śląsku ruszyła pie...
REKLAMA