REKLAMA

Partner S.A.

Inwestycje Partner S.A.

Artykuły o Partner S.A.

Czesi kupują kompleks biurowy Tensor Office Park w Gdyni
Firma Greenstone Asset Management, działająca w imieniu EuroEast B.V., informuje o sprzedaży gdyńskiego kompleksu biurowego Tensor Office Park do JV zarządzanego przez czeski fundusz INVESTIKA realitní fond oraz Bud Holdings. Transakcja potwierdza utrzymującą się atrakcyjność Trójmiasta jako destynacji inwestycyjnej dla instytucjonalnych, międzynarodowych podmiotów poszukujących stabilnych obiektów do swojego portfela.
W Warszawie trwa rozbudowa Centrum Nauki Kopernik [FILM + ZDJĘCIA]
W lipcu 2020 r. w ramach rozbudowy Centrum Nauki Kopernik rozpoczęła się budowa Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego. Generalnym wykonawcą jest firma Unibep. Za projekt architektoniczny odpowiada firma Heinle, Wischer und Partner Architekci.
Skanska sfinalizowała zakup nowej działki inwestycyjnej w Krakowie
Skanska sfinalizowała zakup działki inwestycyjnej o powierzchni 7145 mkw. w Krakowie. To trzecia tego typu transakcja, którą ta znana firma przeprowadziła na krakowskim rynku.
Kolejna wielka, amerykańska inwestycja pod Wrocławiem
Będzie kolejna wielka, amerykańska inwestycja pod Wrocławiem. Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie zakupił właśnie niezabudowaną nieruchomość na terenie Aglomeracji Wrocławskiej w miejscowości Magnice w gminie Kobierzyce. Zrealizuje na niej swoją największą jak dotychczas inwestycję na Dolnym Śląsku i jedną z największych w Polsce.
Trwa budowa Małopolskiego Centrum Nauki w Krakowie [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Krakowie trwa budowa Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon. Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Czyżyny przy ulicy alei Bora-Komorowskiego. Koszt budowy Małopolskiego Centrum Nauki wraz z wyposażeniem to 226 mln zł. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej.
InPost z nową siedzibą w Krakowie. Wybrał Ocean Office Park
InPost, lider rynku nowoczesnych usług logistycznych w Polsce przenosi siedzibę główną do krakowskiego kompleksu Ocean Office Park. Firma wynajęła 8300 mkw. powierzchni w budynku B, realizowanym w tej inwestycji. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków najmu spółce doradzała firma Walter Herz.
Przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie trwa budowa prywatnego akademika sieci Student Depot [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Największa sieć prywatnych akademików w Polsce Student Depot planuje jesienią bieżącego roku otwarcie swojego siódmego domu studenckiego, który będzie zlokalizowany w centrum stolicy Małopolski przy ulicy Grzegórzeckiej.
Trwa budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]
Jak informuje inwestor – Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK), zaawansowanie prac na budowie północnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW) pomiędzy Łanami a Długołęką wynosi aktualnie ponad 71% (stan na 12 maja). Koszt całej inwestycji to 164,7 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
Polska firma Pikseo stawia na Toruń. Wybuduje dwa biurowce
Rynek nowoczesnych powierzchni biurowych w Toruniu wzbogaci się o dwa nowe biurowce. Zamierza je wybudować firma z branży IT – Pikseo, partner Google. Budynki powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Torunia (ul. Grudziądzka) – przy ul. Pod Dębową Górą 9. Z inwestorem współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.
Podpisano umowy na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz - Toruń
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) podpisała umowy na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz - Toruń. To krok milowy dla rozwoju kujawsko-pomorskiej części S10.
REKLAMA