REKLAMA

SRDK Architekci Studio Śródka

Artykuły o SRDK Architekci Studio Śródka

We Wrocławiu powstanie kolejne wielkie osiedle [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska planowana jest realizacja kolejnego wielkiego osiedla mieszkaniowego. Powstanie w południowej części miasta, na pograniczu Wojszyc i Jagodna czyli na terenie, który w ostatnim czasie jest bardzo intensywnie i szybko zabudowywany. Będzie to pierwsza we Wrocławiu inwestycja w ramach „społecznej inicjatywy mieszkaniowej” czyli w założeniu, tanich mieszkań na wynajem, tzw. "neoTBS".
Między centrum handlowym a torami powstaną nowe bloki. Czy Legnicka Vita zmieni oblicze zachodniego Wrocławia?
Jeden z największych deweloperów w Polsce, Develia S.A. szykuje kolejną inwestycję w stolicy Dolnego Śląska. Swój najnowszy projekt zlokalizuje na niezabudowanej działce znajdującej się pomiędzy centrum handlowym Magnolia Park, olbrzymim parkingiem i nasypem kolejowym.
Jeden z największych polskich deweloperów kupił działkę przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu
Jeden z największych polskich deweloperów – Develia S.A. z Wrocławia zakupił kolejną nieruchomość w stolicy Dolnego Śląska.
PCG wybuduje domy jednorodzinne na wrocławskich Kowalach
PCG przy ulicy Bocianiej na wrocławskich Kowalach wybuduje 74 domy. Osiedle szeregowe powstanie w dwóch etapach. W pierwszej fazie PCG odda 33 lokale i 41 w drugiej fazie. Klienci będą mogli wybrać jeden spośród czterech typów domów (od 130 do 154 mkw.) z prywatnymi ogrodami (od 34 do 104 mkw.).
REKLAMA