REKLAMA

TMT S.A.

Artykuły o TMT S.A.

W Poznaniu zostanie zbudowany nowy, oryginalny biurowiec [WIZUALIZACJE]
W stolicy Wielkopolski planowana jest budowa nowego, dużego biurowca o oryginalnej architekturze. W Poznaniu, pomiędzy rondem Rataje a galerią handlową Posnania stanie wysoki na 60 metrów biurowiec. W dalszej kolejności zbudowany niższy, 7-kondygnacyjny biurowiec będący częścią tego samego kompleksu. Inwestorem jest firma TMT S.A. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia EASST Architects.
Brytyjski dostawca usług technologicznych nowej generacji stawia na Wrocław
Kolejna zagraniczna firma stawia na stolicę Dolnego Śląska. Tym razem jest to brytyjski dostawca usług technologicznych nowej generacji Endeva. Firma od dwóch dekad z powodzeniem zmienia sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcję z technologią i otaczającym ich światem, dostarczając rozwiązania, budując platformy technologiczne i przyspieszając przełom dla klientów z branż takich jak płatności, usługi finansowe, TMT (technologia, media i telekomunikacja) oraz logistyka.
Brytyjski gigant z branży IT stawia na Polskę
Kolejna wielka zagraniczna firma z branży IT stawia na Polskę. Tym razem jest to brytyjski dostawca usług technologicznych Endava. Spółka chce być obecna w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku. Łącznie utworzy w Polsce w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy kilkaset nowych miejsc pracy.
REKLAMA