REKLAMA

Tristan Capital Partners Sp. z o.o.

Inwestycje Tristan Capital Partners Sp. z o.o.

Artykuły o Tristan Capital Partners Sp. z o.o.

Elektrownia Powiśle w finale MIPIM 2024
Elektrownia Powiśle znalazła się w finale konkursu MIPIM Awards 2024 jako jedyny projekt z Polski i całego regionu CEE. Inwestycja zrealizowana przez Tristan Capital Partners i White Star Real Estate została nominowana w kategorii „Best Urban Regeneration Project”. To już drugi raz na przestrzeni trzech lat, kiedy warszawski kompleks zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski Architekci został wyróżniony w tym prestiżowym konkursie. W tegorocznej edycji do finału zostało zakwalifikowanych 40 projektów z 20 krajów całego świata. Laureaci międzynarodowego konkursu zostaną ogłoszeni 14 marca w Palais des Festivals w Cannes.
Hotel Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami [ZDJĘCIA]
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie wykonane z odzyskanych zaworów, rur i transformatorów, stare fotografie w formie obrazów, a także znalezione i wyeksponowane w gablotach ręcznie pisane dzienniki pracowników to tylko kilka historycznych artefaktów dawnej elektrowni miejskiej, które zaskoczą gości.
Barceló Hotel Group otwiera w Warszawie pierwszy hotel w Polsce [ZDJĘCIA]
Barceló Warsaw Powiśle, nowy 4-gwiazdkowy hotel posiadający 151 pokoi będzie wyróżniać się unikalnymi wnętrzami oraz idealną lokalizacją w najmodniejszej dzielnicy Warszawy.Dzięki temu nowemu otwarciu, Barceló Hotel Group wzmacnia międzynarodową ek​spansję w Europie Środkowej. Obecnie firma zarządza siedmioma hotelami w Bułgarii, na Węgrzech, Pol​sce oraz Czechach.
Elektrownia Powiśle wzmacnia ofertę gastronomiczną
Na kulinarnej mapie Warszawy pojawiły się nowo otwarte punkty gastronomiczne. Koncepty kuchni amerykańskiej, francuskiej i gruzińskiej uzupełniły bogate już menu Elektrowni Powiśle, wzmacniając tym samym ofertę Food and Beverage, która w sezonie wiosenno-letnim będzie stale rozwijana. Fanów klasycznych steków ucieszy otwarcie restauracji Prime Cut, a słodyczy – Forestero&Co. Na smakoszy w strefie Food Hall czekają natomiast: Smashny Burger, Petit Breton Crêperie oraz Chmeli Suneli.
W Warszawie zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel sieci Barceló
Pierwszy w Polsce hotel sieci Barceló niebawem rozpocznie działalność pod marką Barceló Hotels & Resorts. To już ostatnia część z inwestycji, realizowanych w ramach kompleksu Elektrownia Powiśle. Oznacza to zakończenie wszystkich zaplanowanych prac budowlanych przy rewitalizacji terenu dawnej elektrowni, za której realizację odpowiada Tristan Capital Partners oraz White Star Real Estate.
White Star Real Estate przejmuje zarządzanie centrum handlowym Ferio w Legnicy i Galerią Mosty w Płocku
White Star Real Estate poszerza swoją współpracę z Focus Estate Fund (Focus) i przejmuje zarządzanie aktywami dwóch centrów handlowych nabytych przez Focus Estate w Polsce. Galeria Mosty i Ferio Legnica to najnowsze projekty, które dołączyły do zróżnicowanego portfolio aktywów nieruchomościowych WSRE.
Park magazynowy Tristar w Tyńcu Małym przedłuża umowy z kolejnymi najemcami
Zlokalizowany w Tyńcu Małym pod Wrocławiem w gminie Kobierzyce park magazynowy Tristar przedłuża umo...
Infinity. Nowoczesny kompleks biurowy stanie tuż przy placu Jana Pawła II [WIZUALIZACJE]
Miał być Hills&Rolls, będzie Infinity. Zmienił się zarówno inwestor, jak i nazwa kompleksu biuro...
[Kraków] Enterprise Park w Krakowie z kolejnym gotowym budynkiem
Kolejna faza rozbudowy Enterprise Park dobiegła końca. W krakowskim kompleksie biurowym oddano do uż...
[Warszawa] Międzynarodowa kancelaria prawna przeprowadzi się do biura w kompleksie w Elektrownia Powiśle
Dentons – największa na świecie kancelaria prawnicza – przeprowadzi się do nowego biura w Warszawie....
REKLAMA