REKLAMA

Warimpex

Artykuły o Warimpex

Amerykańska, globalna firma StoneX Group Inc. otwiera biuro w Mogilska 35 Office w Krakowie
Nowy biurowiec Mogilska 35 Office w Krakowie pozyskał kolejnego dużego najemcę. Globalna spółka świadcząca usługi finansowe StoneX Group Inc. wynajęła od dewelopera Warimpex ponad 3700 mkw. powierzchni w tym niedawno ukończpnym obiekcie biurowym w stolicy Małopolski.
PINK opublikował dane dotyczące rynku biurowego na głównych rynkach regionalnych za IV kwartał 2023 roku
Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych opublikowała dane dotyczące rynku powierzchni biurowych na ośmiu głównych rynkach regionalnych w Polsce (Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Katowice, Poznań, Łódź, Lublin, Szczecin) za IV kwartał 2023 roku. Źródłem informacji są firmy doradcze działające na rynku nieruchomości komercyjnych (Axi Immo, BNP Paribas Real Estate Poland, CBRE, Colliers, Cushman & Wakefield, JLL, Knight Frank, Newmark Polska, Savills), a podsumowanie dotyczy istniejących zasobów nowoczesnej powierzchni biurowej, nowych obiektów oddanych do użytku, wielkości transakcji wynajmu oraz ilości powierzchni niewynajętej.
Warimpex powierza Savills zarządzanie biurowcem Mogilska 35 Office w Krakowie
Międzynarodowa firma doradcza Savills została mianowana zarządcą budynku biurowego Mogilska 35 Office w Krakowie. Aktualnie powierzchnia biurowca jest już wynajęta niemal w 50 proc.
Warimpex planuje nowe inwestycje w Polsce
Jeden z największych deweloperów w Europie, Grupa Warimpex, planuje kolejne nowe inwestycje w Polsce. W najbliższym czasie planuje rozpocząć realizację dwóch dużych projektów w Białymstoku i Krakowie.
Czwarta lokalizacja Cowork by Memos otwarta w Mogilska 35 Office w Krakowie
Firma Warimpex poinformowała o otwarciu czwartej w Polsce przestrzeni coworkingowej zarządzanej przez spółkę Memos. Zlokalizowana jest w nowo otwartym biurowcu Mogilska 35 Office i oferuje prawie 800 mkw. elastycznej przestrzeni biurowej umiejscowionej na parterze i 1 piętrze budynku. Do dyspozycji najemców są 3 sale konferencyjne dla 6, 8 i 12 osób oraz 76 stanowisk pracy.
Irlandzka firma architektoniczna RKD otwiera biuro w Krakowie
Kolejna irlandzka firma stawia na Polskę i stolicę Małopolski. Firma architektoniczna RKD otwiera biuro w Krakowie. Pracownia RKD specjalizuje się w usługach architektonicznych, inżynierskich oraz zarządzania projektami m.in. w takich sektorach jak centra danych, produkcja i logistyka oraz produkcja farmaceutyczna. Znana jest między innymi z zaprojektowania głównej siedziby Microsoft w Dublinie, za którą otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia.
W Krakowie dobiega końca budowa biurowca Mogilska 35 Office [ZDJĘCIA]
Firma dewelopersko-inwestycyjna Warimpex po raz kolejny postawiła na Kraków. W stolicy Małopolski dobiega końca kolejnego biurowca tej firmy – Mogilska 35 Office o powierzchni ok. 11 000 mkw.
Biurowiec Ogrodowa 8 Office w Łodzi z nowym najemcą
Od lipca br. nowym najemcą budynku Ogrodowa 8 Office jest firma Intereko Energia. Firma jest liderem w dziedzinie zrównoważonych systemów gospodarki odpadami, a jej wyróżnik to innowacyjne podejście do segregacji odpadów i odnajdywania w nich potencjalnej wartości, dzięki której mogą zostać przywrócone do obiegu gospodarczego.
Krakowski rynek biurowy w II kwartale 2023 r. [RAPORT]
Wolumen nowoczesnej powierzchni biurowej na koniec czerwca 2023 roku w Krakowie pozostał na niezmienionym poziomie 1,75 mln mkw. W II kwartale roku nie został oddany do użytku żaden projekt. Aktywność deweloperów względem rozpoczynanych nowych inwestycji również wyróżniała się ostrożnościowym podejściem.
W Krakowie kończy się budowa biurowca Mogilska 35 Office [ZDJĘCIA]
Firma dewelopersko-inwestycyjna Warimpex po raz kolejny postawiła na Kraków. W stolicy Małopolski dobiega końca kolejnego biurowca tej firmy – Mogilska 35 Office o powierzchni ok. 11 000 mkw.
REKLAMA