REKLAMA

Wizz Air

Artykuły o Wizz Air

Ponad 1,33 mln pasażerów i rekordowy sezon wakacyjny na wrocławskim lotnisku
Kończący się powoli sezon wakacyjny był rekordowy w historii Portu Lotniczego Wrocław. Liczba pasażerów obsłużonych od początku czerwca do końca sierpnia tego roku przekroczyła 1,33 mln, co oznacza wzrost o ponad 300 tys. względem analogicznego okresu w 2022 roku. Tylko w sierpniu z usług jednego z największych portów lotniczych w Polsce skorzystało 454 tys. podróżnych.
Rekordowy lipiec w Porcie Lotniczym Wrocław. Turcja hitem wśród podróżnych
Blisko 17-procentowy wzrost liczby pasażerów w porównaniu do rekordowego lipca 2019 oraz ponad 27-procentowy w porównaniu do lipca 2022 odnotowało wrocławskie lotnisko w ubiegłym miesiącu. W lipcu chętnie podróżowano przede wszystkim na słoneczne Południe, a niekwestionowanym liderem była Turcja i słynny kurort – Antalya.
Ryanair uruchomi kolejne dwa nowe połączenia lotnicze z Wrocławia
Dobra informacja dla podróżujących z wrocławskiego lotniska. Irlandzkie linie Ryanair uruchomią dwa kolejne nowe połączenia ze stolicy Dolnego Śląska, które trafią do zimowego rozkładu lotów.
Linie lotnicze Wizz Air jesienią uruchomią dwa nowe kierunki z wrocławskiego lotniska
Węgierski Wizz Air uruchomi kolejne nowe połączenia z wrocławskiego lotniska. Pasażerowie będą mogli polecieć do Walencji i Malagi. Rejsy dla każdego kierunku będą odbywać się trzy razy w tygodniu.
Wizz Air powiększa bazę we Wrocławiu
Drugi samolot w bazie linii Wizz Air na wrocławskim lotnisku i trzy nowe kierunki, które wystartowały na początku sierpnia. Wakacje w Porcie Lotniczym Wrocław rozpoczęły się na dobre, a władze lotniska już mówią o liczbie ponad 2,5 mln pasażerów, którzy w tym roku skorzystają z oferty lotów.
Wizz Air ogłosił nowe połączenie z wrocławskiego lotniska. Polecimy do chorwackiego Dubrownika
Węgierski Wizz Air ogłosił kolejne nowe połączenie z wrocławskiego lotniska. W sierpniu polecimy do Dubrownika w Chorwacji. Bilety są już dostępne w systemie przewoźnika.
Norwegian ruszył z nowym połączeniem lotniczym na trasie Wrocław – Oslo-Gardermoen
Pierwszy samolot nowego przewoźnika wystartował z Portu Lotniczego Wrocław. Linie lotnicze Norwegian realizują już połączenia na trasie Wrocław – lotnisko Oslo-Gardermoen.
Węgierski Wizz Air uruchomi trzy nowe połączenia lotnicze z Wrocławia
Oferta Portu Lotniczego we Wrocławiu wzbogaci się o trzy nowe połączenia lotnicze. Nisko-kosztowa, węgierska linia lotnicza Wizz Air ogłosiła właśnie nowe trasy ze stolicy Dolnego Śląska.
Linie lotnicze KLM powróciły do Wrocławia
Po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19 holenderskie linie lotnicze KL...
Wrocław: Ponad 3,3 mln pasażerów w 2018 roku w Porcie Lotniczym Wrocław
Wrocławskie lotnisko ma za sobą swój najlepszy rok w historii. Port obsłużył o 17,3% podróżnych więc...
REKLAMA