Wizz Air otworzy bazę lotniczą we Wrocławiu

Drogi i mosty/Wrocław/Stare Miasto
REKLAMA
inwestorWizz Air

O inwestycji Wizz Air otworzy bazę lotniczą we Wrocławiu

We Wrocławiu została uruchomiona baza operacyjna linii lotniczej Wizz Air. (Jest to 12 baza tego przewoźnika). Otwarcie miało miejsce 12.03.2010 roku. Więcej na: http://book.wizzair.com/about_us/news/Default.asp?slid=clear&language=PL#wizpl037

Opinie o Wizz Air otworzy bazę lotniczą we Wrocławiu

Napisz komentarz
słoik
Wizzair otworzył dziś we Wrocławiu swoją bazę operacyjną, w której stacjonował będzie samolot Airbus A320. W tym samym czasie uruchomionych zostało 5 nowych połączeń do różnych miast w Europie.

Od piątku polecieć można z Wrocławia: do Doncaster Sheffield w Wielkiej Brytanii, włoskiego Forli koło Rimini i holenderskiego Eindhoven. Jutro wystartuje pierwszy samolot do Mediolanu-Bergamo, a w niedzielę do Cork w Irlandii. Dodatkowo Wizz Air zwiększa liczbę połączeń z portem Londyn-Luton, z czterech do 7 tygodniowo.

GALERIA ZDJĘĆ!!!


pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
http://www.mmwroclaw.pl/8445/2010/3/13/ ... gory=video
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
5 nowych kierunków i 4 tysiące miejsc w samolotach tygodniowo – tak w liczbach wygląda wrocławska ekspansja linii lotniczej Wizz Air. Nisko-kosztowy przewoźnik otworzył w piątek (12 marca) we Wrocławiu swoją bazę operacyjną. W Porcie Lotniczym Wrocław od dziś nocuje jedna maszyna linii Wizz Air, samolot Airbus 320 ma na lotnisku swoje zaplecze operacyjne. We Wrocławiu odbywają się wymiany załóg i dostawy cateringu. - Uruchomienie bazy operacyjnej linii Wizz Air to automatyczne zwiększenie liczby połączeń tego przewoźnika – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA