[Wrocław] Przejście Świdnickie (przebudowa)

[Wrocław] Przejście Świdnickie (przebudowa)

Wrocław/Stare Miasto
REKLAMA
inwestorMiasto Wrocław
projektantMajor Architekci Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2016
wykonawcaPro-Tra Building Sp. z o.o.

O inwestycji [Wrocław] Przejście Świdnickie (przebudowa)

Koncepcja przebudowy przejścia świdnickiego zakłada przeniesienie ruchu pieszego na poziom ulicy Kazimierza Wielkiego, w dzisiejszym przejściu podziemnym ulokowanie galerii.
W rejonie przejścia koncepcja zakłada uspokojenie ruchu samochodowego poprzez przeniesienie ruchu na jedną nitkę ulicy Kazimierza Wielkiego.
Przystanki komunikacji miejskiej mają zostać przykryte boksami, na których ma być możliwość wyświetlania informacji za pomocą projektorów.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Tomasz Matejuk
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Przejście Świdnickie (przebudowa) [Wrocław] W przejściu Świdnickim będą uczyć kodowania i projektowania gier planszowych
Tomasz Matejuk
Orzech
Remont podziemnego Przejścia Świdnickiego nie zakończy się w sobotę. Przeciągnie się nawet do końca listopada. Będzie gruntowany, bo wymieniona będzie cała posadzka.

Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20893441,remont-przejscia-swidnickiego-do-konca-listopada-gruntowny.html
Orzech
6 zniszczonych schodów i uszkodzona ściana. Taki jest efekt zabawy wandali którzy wyrwali z chodnika ulicy granitową kulę i zrzucili ją ze schodów przejścia świdnickiego. Jak mówią przechodzący tamtędy mieszkańcy - schody wyglądają dramatycznie:
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/57858/Schody-Przejscia-Swidnickiego-zniszczoneA tyle razy mówiłem - NIE DOKARMIAĆ KRETÓW!!!
;)
Tomasz Matejuk
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Przejście Świdnickie (przebudowa) [Wrocław] Przejście Świdnickie idzie do naprawy. Wciąż nie wiadomo, co z księgarnią
REKLAMA