REKLAMA

Pro-Tra Building Sp. z o.o.

Artykuły o Pro-Tra Building Sp. z o.o.

Miasto wybrało wykonawcę remontu ulicy Wilkszyńskiej
Kolejna mocno wyeksploatowana ulica stolicy Dolnego Śląska doczeka się remontu i przebudowy. Tym razem będzie to jedna z najważniejszych ulic w północno-zachodniej części Wrocławia, ulica Wilkszyńska. To wielomilionowa inwestycja. w ramach której mają zostać przebudowane 2 km drogi. Miasto wybrało właśnie wykonawcę tego przedsięwzięcia.
Najpierw autobusy, potem tramwaje. Ruszyły prace przy budowie wydzielonej trasy na Jagodno
Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej na wrocławskie Jagodno wystartowała. W pierwszej kolejności powstanie buspas dla pojazdów MPK, a w przyszłości również torowisko tramwajowe.
Jedna z najbardziej zniszczonych ulic w zachodniej części Wrocławia zostanie wyremontowana
Kolejna mocno wyeksploatowana ulica stolicy Dolnego Śląska doczeka się remontu. Tym razem będzie to jedna z najważniejszych ulic w północno-zachodniej części Wrocławia, ulica Wilkszyńska. To wielomilionowa inwestycja. w ramach której mają zostać przebudowane 2 km drogi.
Buspas na Jagodno coraz bliżej. Tak będzie wyglądać nowa pętla przy Kajdasza [WIZUALIZACJE]
Trwa projektowanie drogi z wydzielonym pasem dla autobusów na Jagodno, a pierwsze roboty budowlane powinny ruszyć jeszcze w tym kwartale. Wiemy, jak będzie wyglądać nowa trasa i pętla przy ulicy Kajdasza.
Na Dolnym Śląsku powstaną dwie nowe obwodnice
Przedstawiciele Zarządu Województwa Dolnośląskiego we wtorek 30 maja podpisali z wykonawcami dwie umowy na budowę obwodnic dolnośląskich miast. Mowa o obwodnicy Boguszowa-Gorc, którą wybuduje Eurovia S.A., oraz obejściu Chełma, które zrealizuje PRO-TRA BUILDING Sp. z o.o.
Zabytkowe mosty Pomorskie po remoncie uda się jednak otworzyć wcześniej? [FILM + ZDJĘCIA]
Jest jednak duża szansa, że zabytkowe mosty Pomorskie w centrum stolicy Dolnego Śląska uda się jednak otworzyć wcześniej, niż to jeszcze kilkanaście dni temu planowano. Przypomnijmy, generalny wykonawca całej inwestycji, wrocławska firma ProTra Building na wykonanie wszystkich prac miała mieć 36 miesięcy od momentu podpisania umowy. A tę podpisano w drugiej połowie grudnia 2019 roku.
Zabytkowe mosty Pomorskie w centrum Wrocławia odzyskały swój dawny blask. Na ich otwarcie jednak jeszcze poczekamy [FILM + ZDJĘCIA]
Zabytkowe mosty Pomorskie w centrum Wrocławia odzyskały swój dawny blask. Jednak na ich otwarcie jeszcze trochę musimy poczekać. Choć władze stolicy Dolnego Śląska informowały wcześniej o udostępnieniu ich już od początku 2023 roku. Termin oddania do użytkowania przesunięto jednak dopiero na 31 marca 2023 r.
Zabytkowe mosty Pomorskie w centrum Wrocławia odzyskują swój dawny blask. Trwa ich remont [FILM + ZDJĘCIA]
Dziś przyjrzymy się remontowi Mostów Pomorskich we Wrocławiu, które łączą Kępę Mieszczańską z północnym i południowym brzegiem Odry. Realizacją inwestycji zajmuje się wrocławska firma ProTra Building, która umowę na przebudowę mostów podpisała w grudniu 2019 roku.
Remont ulicy Pomorskiej będzie tańszy niż zakładało to miasto. Wybrano wykonawcę tej inwestycji [WIZUALIZACJE]
Bardzo dobre informacje odnośnie remontu jednej z najbardziej zniszczonych i wyeksploatowanych ulic w centrum Wrocławia – ulicy Pomorskiej. Miasto rozstrzygnęło właśnie przetarg na przebudowę tej ulicy na odcinku od Dubois do wiaduktu przy Reymonta.
W centrum Wrocławia trwa remont zabytkowych mostów Pomorskich [FILM + ZDJĘCIA]
W stolicy Dolnego Śląska trwa remont zabytkowych mostów Pomorskich. Postępują także prace przy przebudowie pierwszego fragmentu ulicy Pomorskiej – od mostu Pomorskiego do ulicy Cybulskiego. W przyszłości miasto planuje wyremontować całą ulicę, która należy obecnie do jednych z najbardziej zniszczonych i wyeksploatowanych arterii w stolicy Dolnego Śląska. Wykonawcą prac jest wrocławska spółka Pro-Tra Building, która realizuje prace budowlane za kwotę 4,763 mln złotych. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli. Miasto planowało przeznaczyć na realizację tego przedsięwzięcia kwotę nieco ponad 5,1 mln zł.
REKLAMA