Remont ul. Pomorskiej

Remont ul. Pomorskiej

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Remont ul. Pomorskiej

Wrocław: Miasto ogłasza przetarg na remont pierwszego fragmentu ulicy Pomorskiej
Jak poinformował w środę, 2 czerwca na swoim oficjalnym profilu na Facebook-u prezydent Wrocławia Ja...
Ulica Pomorska we Wrocławiu w końcu doczeka się przebudowy
Mieszkańcy Nadodrza są coraz bliżej doczekania się po latach przebudowy jednej z głównych ulic na sw...
Wrocław: Miasto oszczędziło prawie 400 tysięcy złotych na projekcie remontu Pomorskiej. Znamy wykonawcę
Mieszkańcy Nadodrze są coraz bliżej doczekania się po latach przebudowy jednej z głównych ulic na sw...
Wrocław: Remont Pomorskiej coraz bliżej. Dla mieszkańców to priorytet
Osoby żyjące na Nadodrzu zabiegają o przebudowę ulicy Pomorskiej już od lat. Urzędnicy zrobili pierw...

O inwestycji Remont ul. Pomorskiej

Wrocławskie Inwestycje Sp. z o.o. rozstrzygnęły w październiku 2018 roku przetarg na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej przebudowy ul. Pomorskiej na odcinku od mostów Pomorskich do ul. Reymonta oraz dokumentacji projektowej remontu Pomorskiej na fragmencie od mostów Pomorskich do pl. Staszica. Ponadto zwycięska pracownia wykona projekty przebudowy sieci wodociągowej, kanalizacji ogólnospławnej, a także utworzenia kanalizacji deszczowej.
Napisz komentarz
Dariusz Lewicki
Technologia zabudowy torowiska oparta jest na procedurach budowlanych - nie da się inaczej - każde torowisko musi mieć stabilne podłoże, żeby nie było niszczenia szyn, rozjazdów - brakuje fachowców w MPK . Potrzebny zatem remont kapitalny ulicy z całą infrastrukturą inżynierii podziemnej, utwardzenia i dobrego podłoża pod torowisko - a to są olbrzymie koszty i wyłączenie ulicy na długie miesiące - tak jak było na Hubskiej . Konieczność dodatkowych stacji transformatorowych, bo nowe tramwaje zbyt obciążają linie i częste wyłączenia http://www.inzynierbudownictwa.pl/technika,materialy_i_technologie,artykul,torowiska_tramwajowe___roboty_budowlane__pelna_wersja_artykulu_,10247
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Wrocławskie Inwestycje Sp. z o.o. ogłosiły w sierpniu 2018 roku przetarg na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej przebudowy ul. Pomorskiej na odcinku od mostów Pomorskich do ul. Reymonta oraz dokumentacji projektowej remontu Pomorskiej na fragmencie od mostów Pomorskich do pl. Staszica. Ponadto zwycięska pracownia wykona projekty przebudowy sieci wodociągowej, kanalizacji ogólnospławnej, a także utworzenia kanalizacji deszczowej.
REKLAMA