[Wrocław] Remont tuneli pod placem Dominikańskim

Drogi i mosty/Wrocław/Stare Miasto
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Remont tuneli pod placem Dominikańskim

Szacowany koszt remontu jednego tunelu wynosi ok. 3,5 miliona złotych. ZDiUM zakłada remont pierwszego tunelu w roku 2013, a drugiego w 2014 roku.

Opinie o [Wrocław] Remont tuneli pod placem Dominikańskim

Napisz komentarz
worldinmyeyes
może jak postawią przy Poczcie JAKIŚ hotel to trochę się to przerzedzi?
Mnie i tak zastanawia to, że mnóstwo osób wysiada tam w celu udania się do Galerii, ale i tak twardo popie**ają przez tłum i światła tylko po to, żeby wejść od przodu, a nie wygodnie przez przejście prowadzące tak samo - pod drzwi tegoż centrum. BEZ SEN-SU!
BTW. jak postawią obie wymienione inwestycje, myślę, że miasto będzie miało przerąbane, bo wtedy coś będą musieli wymyślić - jak przekonać ludzi do korzystania z komunikacji miejskiej, skoro akurat w tym najbardziej istotnym punkcie jest to delikatnie mówiąc bardzo niewygodne???
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Z południowego będą niedługo korzystać tłumy jak SKANSKA machnie gmaszysko. Przejście Oławskie zaś i to fakt wogóle nie spełnia żadnej funkcji i ja bym tam machnął jakieś muzeum, albo knajpę i tyle :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
worldinmyeyes
dla mnie to najbardziej skandaliczne miejsce we Wrocławiu - rozwiązania komunikacyjne są idiotyczne, bo nie ma integracji przystanków, brakuje informacji o tym jak się tam poruszać, przystanki tramwajowe są niefunkcjonalne, bo za wąskie i przez to niewygodne i niebezpiecznie, z dwóch tuneli pieszych (południowego, i Bramy Oławskiej) w zasadzie mało kto (jak do tej pory) korzysta.
Ja bym nie pociągał tych tuneli w tym miejscu tylko raczej zaproponował ich przedłużenie do od JPII do pl. Grunwaldzkiego.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA