Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu rozszerza swoją ofertę handlowąMateriały prasowe

Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu rozszerza swoją ofertę handlową

REKLAMA

Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu, rozszerza ofertę przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Swoją przestrzeń powiększył Reserved, a uroczyste otwarcie w minioną sobotę miał sklep należący do Action.

Reserved, polska flagowa marka grupy LPP zwiększyła przestrzeń sklepu do niespełna 1300 mkw., dzięki czemu klienci mogą podążać za najnowszymi trendami, łącząc klasyczne wzory z oryginalnymi i najświeższymi modowymi propozycjami, w powiększonych w strefach: dziecięcej oraz asortymentu dla mężczyzn.

Materiały prasowe

Holenderska sieć sklepów Action, która w miniony weekend otworzyła swój pierwszy w Kędzierzynie-Koźlu sklep, na blisko 1000 m2 oferuje ponad 6 tys. produktów w 14 kategoriach, takich jak wyposażenie domu, artykuły dekoracyjne, DYI, sport czy hobby w możliwie najniższych cenach. Klienci docenią nowy salon ze względu na duży wybór i stale zmieniający się asortyment. W każdym tygodniu do oferty dołączy ponad 150 nowych artykułów.

Materiały prasowe
REKLAMA

– Nasza galeria prężnie się rozwija. Nieustannie szukamy sposobów na uatrakcyjnienie zakupów i dostosowanie się do potrzeb mieszkańców regionu. Niebawem w Odrzańskich Ogrodach zawitają nowi najemcy. Już teraz mogę zdradzić, że jednym z nich będzie znana sieć modnych i markowych ubrań, butów, kosmetyków oraz artykułów do domu, oferująca produkty w obniżonych cenach – mówi przedstawiciel zarządcy galerii Katarzyna Zdunek, prezes zarządu P.A. Nova Management Sp. z o. o.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Galeria Odrzańskie Ogrody to jedyna galeria handlowa w Kędzierzynie –Koźlu. Doskonale łączy funkcję oferty handlowo-usługowej z relaksem i rozrywką, dzięki czemu jest najbardziej popularnym centrum zakupów i spotkań dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla i okolicznych miejscowości. Klienci znajdą tu ponad 60 sklepów popularnych marek polskich i zagranicznych, strefę restauracyjną, kawiarnie, kino Helios oraz nowoczesną siłownię.

Galeria Odrzańskie Ogrody położona jest przy obwodnicy miasta, blisko głównych ulic, co zapewnia doskonały dojazd z każdej dzielnicy miasta oraz miejscowości ościennych. Tuż obok wejścia do galerii znajduje się przystanek autobusowy, który obsługuje 5 linii autobusowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA