Inpro zakończyło kolejny etap Chmielna Park na Wyspie Spichrzów

Inpro zakończyło kolejny etap Chmielna Park na Wyspie Spichrzów

Gdańsk
REKLAMA
Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, ukończył realizację budynku B inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. W gotowym budynku znajduje się 117 lokali, z czego w sprzedaży zostały tylko 2 mieszkania i 17 lokali przeznaczonych na usługi lub biura. Budynek B posiada górującą nad osiedlem wieżę, w której znajdują się również lokale przeznaczone na biura.
Chmielna Park to kompleks trzech budynków z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą. Osiedle o nowoczesnej architekturze rozciąga się wzdłuż zielonego brzegu rzeki Motławy. Inwestycja położona przy ul. Chmielnej i Toruńskiej w sąsiedztwie zabytkowej starówki, docelowo będzie posiadła przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Reprezentacyjny plac przed wieżą, który ma stanowić centralne miejsce całego kompleksu, zaprojektował architekt Maciej Sieniawski. Wszystkie mieszkania, nawet te najmniejsze, zaplanowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Dzięki dużym oknom i zabudowie tarasowej, w projekcie maksymalnie wykorzystano walory widokowe mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Lokale znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.
Prestiżowa lokalizacja inwestycji jest również idealna dla firm poszukujących niebanalnego miejsca ze względu na otaczającą go przestrzeń. W wieży budynku B od 3 do 6 piętra znajdują się przeznaczone na sprzedaż lokale biurowe. Na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany – mając na uwadze walory estetyczne oraz wygodę użytkowników.
REKLAMA
Chmielna Park to idealne miejsce dla tych, którzy stawiają na komfort i jakość życia. Deweloper kieruje swoją ofertę również do osób, które chcą ulokować oszczędności w nieruchomości. Dla takich klientów Inpro proponuje zakup apartamentu z opcją KUP I ZARABIAJ z możliwością wykończenia pod klucz. Oferta zapewnia kompleksową obsługę apartamentu i wynajęcie go za pośrednictwem firm, które specjalizują się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami.
Spółka Inpro z początkiem br. rozpoczęła sprzedaż budynku C, ostatniego już etapu inwestycji, którego zakończenie budowy planowane jest 30.10.2016 r. Cały projekt obejmuje łącznie 306 lokali, z czego w aktualnej ofercie pozostało 55 mieszkań, 9 lokali handlowo-usługowych i 13 biur. Powierzchnia mieszkań wynosi od 42 mkw. do 137,70 mkw. Ich cena zaczyna się od 6.100 zł netto za mkw. Powierzchnia lokali usługowych i biur wynosi od 43,10 mkw. do 115 mkw., a ich cena zaczyna się od 6.000 zł netto za mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA