Inpro finalizuje realizację pierwszego etapu osiedla Chmielna Park

Inpro finalizuje realizację pierwszego etapu osiedla Chmielna Park

Gdańsk
REKLAMA

Giełdowa spółka Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, kończy realizację pierwszego etapu budowy osiedla Chmielna Park w Gdańsku. W aktualnej ofercie pozostało się 16 ostatnich mieszkań oraz 4 lokale handlowe należące do budynku A. Zakończenie realizacji pierwszego etapu zaplanowano na koniec września br.

 

Inwestycja położona jest w Gdańsku na Wyspie Spichrzów przy ul. Chmielnej i Toruńskiej. Całe osiedle będą stanowiły 3 budynki, z których jeden, znajdujący się po środku, będzie posiadał dziewięciokondygnacyjną wieżę stanowiącą dominantę kompozycyjną. Jednym z atutów osiedla jest zabudowa tarasowa budynków, która została zaprojektowana w celu maksymalnego wykorzystania walorów widokowych mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają przynależne ogródki. Chmielna Park w założeniu posiada przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Na parterze znajdować się będą lokale usługowe i portiernia. Budynki będą posiadały hale garażowe i piwnice.

REKLAMA

 

Cała inwestycja obejmuje 316 lokali. W budynku A, którego Inpro S.A. kończy realizację, w sprzedaży znajduje się jeszcze 20 z 59 lokali, w tym 4 usługowe. Powierzchnia mieszkań wynosi od 31 mkw. do 153 mkw. Ich ceny rozpoczynają się od 5.500 zł netto za mkw. Koniec realizacji całości inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2015 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA