Rajska 8: Ponad 20% sprzedanych mieszkańźródło: Materiały inwestora

Rajska 8: Ponad 20% sprzedanych mieszkań

Gdańsk
REKLAMA
Apollo-Rida – spółka realizującą nową inwestycję w centrum Gdańska – Apartamenty Rajska 8 sprzedała już ponad 20% lokali mieszkalnych dostępnych w projekcie. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania w najwyższym standardzie o powierzchni od 30 do 130 m2. Nieruchomość – u zbiegu ulic Rajskiej i Heweliusza – znajduje się w samym centrum metropolii, w bliskości punktów usługowych, centrów handlowych oraz szkół.
Apartamenty Rajska 8 cieszą się dużym zainteresowaniem klientów – podstawową zaletą projektu jest doskonałe położenie na mapie Gdańska. Ścisłe centrum gwarantuje komfortowy dojazd do różnych części miasta, a także dostęp do niezliczonych punktów usługowych, szkół, przedszkoli i urzędów. W najbliższej okolicy znajduje się Dworzec Główny, Teatr Szekspirowski, Filharmonia Bałtycka oraz najbardziej rozpoznawalna ulica Gdańska – Długi Targ. Jest to znakomita lokalizacja dla osób ceniących aktywne życie i wygodę, a także mieszkanie w estetycznej okolicy.
Budowa inwestycji, zaprojektowanej przez pracownię Jems Architekci, ruszy na przełomie października i listopada. Kompleks – zlokalizowany między kanałem Raduni, hotelem Mercure i Centrum Handlowym Madison – obejmuje realizację pięciopiętrowego apartamentowca, gdzie na dolnych kondygnacjach zaplanowane zostały lokale usługowo-handlowe oraz podziemny garaż. Obok powstanie również 10-kondygnacyjny budynek biurowy, w którym znajdą się biura o łącznej powierzchni blisko 10.000 metrów kwadratowych. 
REKLAMA
Sprzedaż 20% lokali w projekcie przy Rajskiej 8 przerosła nasze oczekiwania. Główne powody tak dużego zainteresowania klientów inwestycją to najwyższa jakość powstających apartamentów, jak również doskonała lokalizacja – tuż obok Głównego Miasta. Niezaprzeczalnym atutem projektu jest także ponadczasowa architektura budynku, która doskonale wpisuje się w styl historycznego centrum Gdańska – powiedział Rafał Nowicki, prezes zarządu dewelopera.
We wrześniu bieżącego roku otwarte zostało biuro sprzedaży apartamentów, które znajduje się na pierwszym piętrze części biurowej Centrum Handlowego Madison, wejście od ul. Gnilnej 2.
Apollo-Rida Poland Sp. z o.o. działa od początku lat 90-tych. Powstała z inspiracji Davida Mitznera, ikony i pioniera rynku nieruchomości w Polsce. Firma realizuje projekty deweloperskie i inwestycyjne w zakresie nieruchomości biurowych, magazynowych, handlowych i mieszkaniowych. Obecnie Apollo-Rida zarządza portfelem inwestycji o powierzchni ponad 1 mln metrów kwadratowych i wartości przekraczającej 1,2 mld euro.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA