Specjalna oferta na gotowe mieszkania w Wolnym Mieście. ECO-Classic na targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie w Gdańsku

Specjalna oferta na gotowe mieszkania w Wolnym Mieście. ECO-Classic na targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie w Gdańsku

Gdańsk
REKLAMA
Targi mieszkaniowe to bardzo dobra okazja na znalezienie atrakcyjnego lokalu w specjalnie przygotowanej na tę okazję cenie. Podczas najbliżej edycji Trójmiejskich Targów Nowy Dom Nowe Mieszkanie, która odbędzie się w dniach 22-23 października br., takiej właśnie oferty można spodziewać się na stoisku ECO-Classic. Podczas targów w cenie promocyjnej dostępne będą mieszkania w 2- i 4-pokojowe, znajdujące się w I i II etapie osiedla "Wolne Miasto". Oferta ta będzie szczególnie atrakcyjna dla osób, które zainteresowane są szybkim wprowadzeniem się, gdyż lokale są już gotowe do odbioru. Ceny mieszkań w przygotowanej promocji zaczynają się od 4499 zł/mkw.
Walorem oferty ECO-Classic na osiedlu "Wolne Miasto" jest również program wykończenia wnętrz. Dzięki współpracy z deweloperem i jego pracownią architektoniczną można szybko i w konkurencyjnej cenie – od 490 zł/mkw. – przygotować mieszkanie "pod klucz". Rozwiązanie to jest o tyle wygodne, że klienci oszczędzają czas oraz zyskują gwarancję dewelopera na wykonane prace wykończeniowe. 
REKLAMA
Osiedle "Wolne Miasto" jest jedną z najbardziej zielonych inwestycji mieszkaniowych Gdańska. Niskie, 3-piętrowe budynki są wkomponowane w naturalną, bogatą rzeźbę terenu i powstają w otoczeniu dorosłych drzew parkowych i owocowych. Dzięki temu "Wolne Miasto" ma własny park oraz sad z jabłoniami, śliwami i krzewami malin. Osiedle jest przyjazne rodzinom i pomyślane jako projekt do mieszkania wielopokoleniowego. To również, w opinii użytkowników portalu Rynek Pierwotny, "Najlepsza Inwestycja Trójmiasta" w kategoriach: Najlepsza Lokalizacja w Trójmieście, Najlepsza Cena w Trójmieście, Najlepsza Architektura w Trójmieście.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA