REKLAMA
Napisz komentarz
Godfath3r
Powstające w Gorzowie Wielkopolskim centrum handlowe Zielona Przystań jest skomercjalizowane w 55 proc. - Finalizowane są negocjacje najmu z wieloma znanymi markami. Wdrażany jest także program współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami „Twój nowy port... Zielona Przystań" - poinformował portal Propertynews.pl przedstawiciel inwestora, firmy Elektra Plus.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
I mamy już oficialną nazwę tej galerii:

http://www.gorzow24.pl/news/10293/przys ... zynie.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anna Maria
W Gorzowie Wielkopolskim w największej dzielnicy mieszkaniowej w mieście powstanie galeria handlowa. W skład Galerii Handlowej "Zielona Przystań" wejdzie około 70 lokali handlowych i usługowych m.in. duży sklep RTV AGD, a także kawiarnie, restauracje, fitness, spa, plac zabaw dla dzieci, boiska sportowe oraz nowa infrastruktura drogowa i parkingi. Planowany termin otwarcia kompleksu rekreacyjno-handlowego to wiosna 2012 roku.

Galeria Handlowa "Zielona Przystań" to nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek spełniający funkcje handlowe, usługowe i rozrywkowe. Wielkość obiektu to około 10.500 mkw powierzchni do wynajęcia. Projekt architektoniczny budowli wykonało Studio Architektury Kontur z Piły.

Obiekt przyjazny środowisku

Kompleks rekreacyjno-handlowy charakteryzował się będzie wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi np. technologia zielonego dachu z naturalną roślinnością, kolektory słoneczne, system sterowania oświetleniem a także pompy cieplne, które będą przechwytywać energię własną budynku i wykorzystywać ją w obiegu zamkniętym bez emisji na zewnątrz. Poza tym zamontowane zostaną oszczędzające wodę bezwodne pisuary – urimaty, naturalna wentylacja parkingu podziemnego oraz segregacja odpadów. Jednak unikatowym rozwiązaniem jest zielony dach - 1000 mkw. przestrzeni, gdzie umiejscowiony będzie: klub fitness, spa, ogródek zabaw dla dzieci i dziedziniec restauracyjny.

9950.fullsize.jpg

Ponadto na niższych kondygnacjach centrum znajdzie się m.in.: supermarket spożywczy (1200 mkw.), duży sklep z elektroniką, salon obuwniczy, kawiarnie i restauracje. Warto podkreślić też, iż inwestor położył duży nacisk na ofertę dla dzieci - powstanie sklep dziecięcy wielobranżowy lub salony z dziecięcymi akcesoriami i odzieżą. Dodatkowo do dyspozycji klientów ma być: pralnia, punkt poprawek krawieckich, szewc, dorabianie kluczy. Galeria otoczona będzie terenami zielonymi, deptakami i ścieżkami rowerowymi. Do dyspozycji klientów będzie 300 miejsc parkingowych.

Jednym z atutów kompleksu jest atrakcyjna lokalizacja oraz dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Obiekt powstanie przy ul. Kombatantów w północno-wschodniej części miasta, w dzielnicy Górczyn. Pod względem ludności to największa dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego. Toteż kompleks ma być naturalnym uzupełnieniem okolicy w zakresie kompleksowej oferty handlu, rozrywki i usług.

Inwestorem obiektu jest firma Galeria Piast Sp. z o.o., deweloperem Elektra Plus z o.o., natomiast za komercjalizację odpowiedzialna jest firma King Sturge.

Galeria "Zielona Przystań" w liczbach:

- powierzchnia całkowita: 23 696 m2
- powierzchnia handlowa: 10 500 m22
- wartość inwestycji: ok. 60 mln zł
- wartość inwestycji dodatkowych dla miasta: ok. 5 mln zł
- liczba kondygnacji: 4
- liczba najemców: 70
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
W Gorzowie Wielkopolskim, w centrum Górczyna - największej dzielnicy mieszkaniowej w mieście, powstanie kompleks rekreacyjno-handlowy Galeria "Zielona Przystań". W 4-kondygnacyjnym budynku na 10,5 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się ponad 70 sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA