1 Maja 2

1 Maja 2

Ceny już od 688 PLN/m2

1 mieszkanie o metrażu od 160 m2

obserwuj
1
52
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniapiętrocena
1 Maja 2 - T07476T07476160 m2parter
110 000,00
687,50 zł/m2
komercjalizacjaOrange Polska

O inwestycji 1 Maja 2

Budynek usługowo-handlowy z ekspozycją od ulicy.

Nieruchomość gruntowa działka nr 612 jest zabudowana budynkiem mieszkalno-użytkowym. Lokal usytuowany jest na parterze i posiada pomieszczenie przynależne piwnicę dostępną bezpośrednio z lokalu. Wejścia do lokalu możliwe są zarówno z ulicy jak i od zaplecza budynku od strony targu. W piwnicy budynku znajdują się pomieszczenia obecnie wykorzystywane przez Orange Polska SA.

W pobliżu:

50 m – duży dyskont spożywczy i Targ Miejski

250 m – stacja kolejowa i dworzec autobusowy

300 m –  Urząd Miejski

9 km – Świdnica

50 km – Wrocław

Uwarunkowania planistyczne

Dla obszaru na którym położona jest nieruchomość istnieje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego uchwalony uchwała Rady Miasta Jaworzyny Śląskiej XLIV/34/05 z 28 czerwca 2005 r. Nieruchomość leży w strefie funkcji MW/U - teren zabudowy wielorodzinnej i usługowej ogólno miejskiej i jest zgodna z planem.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:• użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 98,83 m²,• nieodpłatnej służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie.  Szacunkowa powierzchnia infrastruktury teletechnicznej w gruncie wynosi 20,48 m².Sprzedaż nieruchomości lokalowej nastąpi dopiero wówczas, gdy współwłaściciele wieczyści gruntu wyrażą zgodę na obciążenie gruntu służebnością przesyłu na rzecz Operatora Telekomunikacyjnego, tj; Spółki z Grupy Orange.

Stan prawny

Dla nieruchomości VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Świdnicy, prowadzi księgę wieczystą - dla wyodrębnionego lokalu.

Dział II – własność: właściciel - Orange Polska S.A.Księga Wieczysta – dla nieruchomości gruntowej - działka nr 612.

Ochrona konserwatora

Strefa komunikacyjna

autobus,pociąg,

Media

woda,kanalizacja,elektryczność,telefon,ogrzewanie,
1 Maja 2
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o 1 Maja 2

Napisz komentarz
REKLAMA