DODAJ

Biurowiec, ul. Długa

[Świdnica] Biurowiec, ul. Długa 14721[Świdnica] Biurowiec, ul. Długa 14722[Świdnica] Biurowiec, ul. Długa 14723

Nowa inwestycja w Świdnicy obiekt biurowo - apartamentowy w samy centrum Świdnicy. Zlokalizowany w sąsiedztwie katedry.

figofago 05.09.2014, godz. 13:02
Reklama Świdnicy ozdobi dziurę

Dziewiętnaście tysięcy złotych będzie kosztowało miasto ozdobienie płotu, znajdującego się w pobliżu placu św. Jana Pawła II. Przeciwko jest Świdnickie Forum Rozwoju. I mówi wprost, że jest to zwykła niegospodarność.

Źródło: http://swidnica24.pl/reklama-swidnicy-ozdobi-dziure/

Urwa mać! Nóż w kieszeni sam się otwiera, żeby robić sobie taką kpinę z ludzi! :evil::evil::evil:
Za doopę wziąć właściciela działki a nie szastać pieniędzmi mieszkańców! :evil::evil::evil:
odpowiedz
figofago 04.08.2014, godz. 22:20
Niestety końca tej "inwestorskiej" żenady nie widać i pewnie Mister J. K. postanowił założyć tam park swojego imienia. :twisted:

Co z dziurą na rogu ulicy Długiej i pl. Jana Pawła II w Świdnicy ? – LIST OD CZYTELNIKA

Zapraszamy do zapoznania się z listem, który otrzymaliśmy od naszego czytelnika – Pana Adama, w sprawie dziury, która od kilku lat straszy w samym centrum miasta, tuż obok świdnickiej katedry.

Źródło: http://terazsudety.pl/co-z-dziura-na-ro ... zytelnika/
odpowiedz
Gregs 28.12.2012, godz. 17:50
Miało coś się ruszyć w magicznym 2012 ale jak na razie chyba nic z tego, od lat maile nie skutkują, chyba jednak zrobienie tam jakiegoś zielonego skwerku będzie łatwiejszym pomysłem, ewentualnie gdy wcześniej woda zacznie podmywać fundamenty wspólnoty spowoduje, że znajdą wspólną zgodę :)

[quote:objck6me]Długa/Spółdzielcza

Jest nadzieja, że druga dziura, strasząca od lat u zbiegu ulic Długiej i Spółdzielczej, zostanie wreszcie zabudowana, i to naprawdę ze smakiem. – Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestora, podjęliśmy inicjatywę pośrednictwa między nim a wspólnotą lokalową sąsiedniego budynku w celu zamiany gruntów na zapleczu przyszłej inwestycji, co nie jest warunkiem, ale stanowić będzie ułatwienie jej realizacji – informuje Ireneusz Pałac. Po wielu perypetiach miasto i właściciel czekają na finał postępowań spadkowych wobec dwóch zmarłych właścicieli lokali, który przewidywany jest na koniec pierwszego kwartału 2012 r. – Począwszy od wiosny inwestor powinien rozpocząć proces inwestycyjny – dodaje Pałac. Tam również, podobnie jak w przypadku Trybunalskiej, ma powstać trzykondygnacyjny obiekt usługowo-mieszkaniowy. Zaprojektowała go Pracownia Projektowa Q2STUDIO APP Wrocław – ta sama, która jest autorem projektu Galerii Świdnickiej (patrz zdjęcia). http://www.wiadomosci.swidnickie.pl/com ... westycjami[/quote:objck6me]
odpowiedz
figofago 27.12.2012, godz. 19:11
"flatbeet" napisał:
[quote="figofago":2ckv8dca]Zapytałeś osobiście Mistrza Kubarę kiedy łaskawie inwestycja ruszy, bo już niedługo nadleśnictwo przejmie tę działkę. :lol::lol::lol:


Pisałem do niego jeszcze latem maila, znaczy pisałem na adres Wiadomości Świdnickich, dostałem odpowiedź że mail został przekazany prezesowi i to tyle w tym temacie :P więcej zero odzewu więc przypuszczam że inwestycja raczej nie planuje sie zrealizować hehe.. ja w między czasie znalazłem pracę na innej budowie w Wałbrzychu a po nowym roku ląduję w Świdnicy na kolejnej nowej inwestycji którą moja firma planuje. Na razie nie mogę nic mówić bo jesteśmy na etapie finalizowania pozwolenia ale szykuje sie coś na prawdę duuuużego ;)[/quote:2ckv8dca]
Łaaaaaał! No to super!
Mam nadzieję, że będzie to coś duuużego i łaaadnego!
Czekamy na szczegóły! :D
odpowiedz
flatbeet 27.12.2012, godz. 17:17
"figofago" napisał:
Zapytałeś osobiście Mistrza Kubarę kiedy łaskawie inwestycja ruszy, bo już niedługo nadleśnictwo przejmie tę działkę. :lol::lol::lol:


Pisałem do niego jeszcze latem maila, znaczy pisałem na adres Wiadomości Świdnickich, dostałem odpowiedź że mail został przekazany prezesowi i to tyle w tym temacie :P więcej zero odzewu więc przypuszczam że inwestycja raczej nie planuje sie zrealizować hehe.. ja w między czasie znalazłem pracę na innej budowie w Wałbrzychu a po nowym roku ląduję w Świdnicy na kolejnej nowej inwestycji którą moja firma planuje. Na razie nie mogę nic mówić bo jesteśmy na etapie finalizowania pozwolenia ale szykuje sie coś na prawdę duuuużego ;)
odpowiedz
figofago 27.12.2012, godz. 16:07
Zapytałeś osobiście Mistrza Kubarę kiedy łaskawie inwestycja ruszy, bo już niedługo nadleśnictwo przejmie tę działkę. :lol::lol::lol:
odpowiedz
flatbeet 26.06.2012, godz. 18:03
Ja swego czasu pisałem tam maila w sprawie praktyk na tej budowie /tak de facto siedziba firmy jest pod tym samym adresem co Wiadomości Świdnickie i do nich pisałem/ i dostałem tylko informację że mój mail został przekazany panu Kubarze i cisza...
odpowiedz
figofago 26.06.2012, godz. 16:50
Czy może ktoś z adminów oficjalnie zasięgnąć języka u inwestora kiedy pracę ruszą, bo tam niedługo las wyrośnie.
odpowiedz
figofago 16.03.2012, godz. 08:19
Z tego co wiem, to inwestorem jest Jerzy Kubara, wydawca m.in. "Wiadomości Świdnickich". Skontaktuj się z Kubara Investment House S.A. al. Niepodległości 3/5.
odpowiedz
flatbeet 16.03.2012, godz. 01:06
A orientuje się może ktoś z Was kto konkretnie jest inwestorem albo czy już może znany jest wykonawca tej inwestycji? Rozglądam się za jakąś większą ciekawszą inwestycją w Świdnicy lub okolicy bo jestem architektem ale do uprawnień potrzebuje jeszcze rok praktyk na budowie. Miałem ogromną nadzieję że wyląduje na świdnickim aquaparku ale coś czuję że tamten temat to niekończąca się opowieść i czas się rozglądać za jakaś alternatywą :)

Z góry dzięki za pomoc :)
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję