[Wałbrzych] Salon samochodowy TOYOTA

[Wałbrzych] Salon samochodowy TOYOTA

Biura/Wałbrzych/Szczawienko
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wałbrzych] Salon samochodowy TOYOTA

O inwestycji [Wałbrzych] Salon samochodowy TOYOTA

Prace związane z budową Salonu Toyoty Jana Nowakowskiego w Wałbrzychu ruszyły w marcu 2009, a w zeszły piątek został oficjalnie uruchomiony. Nowoczesny i przestronny obiekt powstał przy ul. Uczniowskiej 21. Jest to największy i najnowocześniejszy na Dolnym Śląsku punkt dealerski Toyoty. więcej na stronie:

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Aktualnosci/Nowy_salon_Toyoty_w_Walbrzychu,a,154090.html

// //  
Napisz komentarz
DlugiX
Wałbrzyski Salon Toyoty Jana Nowakowskiego znalazł się w gronie laureatów konkursu „Dolnośląska Budowa Roku 2009", który rozstrzygnięto wczoraj (28 września 2010r.) we wrocławskim Teatrze Lalek. Inwestycja zajęła II miejsce w kategorii „Obiekty Użyteczności Publicznej". W swojej grupie budowa z Wałbrzycha ustąpiła tylko potężnemu obiektowi Starostwa Powiatowego we Wrocławiu.

jan2.jpg

pokaz-artykul.png
please delete this account
Dzisiaj Jan Nowakowski uroczyście otworzy nowy salon Toyoty w Wałbrzychu. W ceremonii wezmą udział zaproszeni goście, wśród których nie zabraknie przedstawicieli Toyota Motor Poland, z wiceprezydentem Paulem van der Burghiem na czele.

Supernowoczesny i przestronny obiekt powstał przy ulicy Uczniowskiej 21, w bezpośrednim sąsiedztwie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest -Park". Jest to największy i najnowocześniejszy na Dolnym Śląsku punkt dealerski Toyoty, który klientów obsługuje już od początku miesiąca.

Inwestycja, która kosztowała ok. 10 milionów złotych, z pewnością jeszcze bardziej umacnia pozycję Jana Nowakowskiego wśród dealerów Toyoty w Polsce. Jego dotychczasowy bilans współpracy z japońskim koncernem to ponad tysiąc aut sprzedawanych rocznie, ponad 100 zatrudnionych osób, kilkadziesiąt testowych samochodów, dwie prace magisterska o firmie i stale jedno z czołowych miejsc w rankingu TMP.

Nowy salon Toyoty w Wałbrzychu, czwarty w historii współpracy Jana Nowakowskiego z tym producentem, pierwotnie miał stanąć w Świebodzicach. Jednak utrudnienia związane z lokalizacją działki sprawiły, że związany od blisko dwudziestu lat z japońskim koncernem biznesmen, zdecydował o przeniesieniu budowy do Wałbrzycha. Prace ruszyły w marcu tego roku. Obiekt , który ma 3300 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej powstał na mierzącej 1,5 hektara działce.
Wstęp na otwarcie tylko na specjalne zaproszenia.

Źródło: http://nww24.pl/index.php?option=com_co ... s&Itemid=5
please delete this account
http://www.toyotawalbrzych.pl/
Tsamb
W Tygodniku napisali, że otwarcie 3 listopada.

zdjcie066p.th.jpgzdjcie067w.th.jpg
please delete this account
20091006143316.png
please delete this account
[galeria:1clz3jy3]http://img23.imageshack.us/img23/3416/dscn8617h.jpg[/galeria:1clz3jy3][galeria:1clz3jy3]http://img39.imageshack.us/img39/1984/dscn8618.jpg[/galeria:1clz3jy3]
REKLAMA