Aleje Praskie

Aleje Praskie

Mieszkania/Warszawa/Praga-Południe/Grochów-Centrum/Podskarbińska 32/34
4
28
6
REKLAMA

O inwestycji Aleje Praskie

Inwestycja Aleje Praskie to osiedle, które zlokalizowane jest na Pradze Południe przy ulicy Podskarbińskiej, na granicy Grochowa i Kamionka.


Projekt podzielono na kilka etapów. Łącznie powstało 1200 mieszkań w cztero- i sześciopiętrowych budynkach. Pierwsze dwa etapy i etap szósty uzyskały międzynarodowy certyfikat BREEAM, co oznacza, że przy budowie zastosowano proekologiczne rozwiązania. Mieszkania wyróżnią funkcjonalne układy i dodatkowe przestrzenie: balkony, tarasy i ogródki. Budynki posiadają duże przeszklenia gwarantujące odpowiednie doświetlenie pomieszczeń.


Mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca w garażu z możliwością dostosowania ich do ładowania pojazdów elektrycznych. Na terenie osiedla uwzględniono plac miejski z miejscem na restauracje i kawiarnie, alejki spacerowe, tężnię solankową, zewnętrzną siłownię i lokale usługowe na parterze budynków. Natomiast dla dzieci powstał plac zabaw.


W okolicy mieści się: kilka parków, najważniejsze lokale usługowe i sklepy, w tym centrum handlowe Atrium Promenada, a także przystanki komunikacji miejskiej, w odległości 5 minut spacerem od inwestycji jest przystanek autobusowy, znajduje się tutaj także stacja metra - Mińska.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
mickam
Orzech
Jakub Zazula
+5
mickam
+1
Orzech
+3
Mariusz Bartodziej
+1
REKLAMA