Apartamenty Dwie Rzeki

Apartamenty Dwie Rzeki

Mieszkania/Łódź/Zabrzeżna 2
REKLAMA
inwestorDynamix Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2025

O inwestycji Apartamenty Dwie Rzeki

Inwestycja Apartamenty Dwie Rzeki składa się z mieszkań w strukturze od jednego do pięciu pokoi i powierzchni od 27 do 135 mkw.

Projekt wyróżnia się wysokim standardem wykonania i dbałością o szczegóły. Wykorzystanie ekologicznych materiałów, takich jak keramzyt, zapewnia doskonałą izolację cieplną i akustyczną, a także obniża koszty utrzymania. Nowoczesne technologie i rozwiązania ekologiczne, takie jak panele fotowoltaiczne, przyczyniają się do zwiększenia efektywności energetycznej i poprawy jakości życia mieszkańców.

Architektura inwestycji Apartamenty Dwie Rzeki spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających, oferując funkcjonalne układy mieszkań, doskonałą akustykę, nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Osoby ceniące sobie ponad wszystko estetykę z pewnością docenią reprezentacyjną strefę lobby oraz spójny system identyfikacji wizualnej. Bezpieczeństwo zapewniają systemy kontroli dostępu, automatyczne bramy oraz certyfikowane drzwi o podwyższonej odporności na włamanie.

W Apartamentach Dwie Rzeki znajduje się nie tylko miejsce do życia, ale również przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Wyjątkowy teren rekreacyjny pozwala na organizację grilla ze znajomymi, aktywne spędzanie czasu podczas rozgrywek w siatkówkę czy badmintona, a także na relaks wśród zieleni z książką w ręku. Jest tu również ścieżka spacerowa i zielony dziedziniec. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstał duży, bezpieczny plac zabaw.

Osiedle oferuje również majsterkownię - specjalnie wyposażony pokój prac „zrób to sam”, gdzie mieszkańcy mogą realizować swoje pasje i projekty DIY. Dla miłośników dwóch kółek dostępna jest rowerownia, a dla właścicieli samochodów - dedykowane miejsce postojowe. Dodatkowo dla każdego mieszkania przewidziano komórkę lokatorską. 

Inwestycja Apartamenty Dwie Rzeki położona jest w spokojnej okolicy, charakteryzującej się kameralną, niską zabudową i uliczkami o małym natężeniu ruchu. Ograniczenie nowej zabudowy w sąsiedztwie zapewnia dodatkowy komfort i spokój mieszkańcom. W zasięgu spaceru dostępna jest bogata oferta handlowa, liczne punkty usługowe, edukacyjne, gastronomiczne i zdrowotne. I co najważniejsze - otoczenie osiedla pełne jest soczystej zieleni. W pobliżu znajduje się bezpośrednia ścieżka spacerowa do lasu, a także Stawy Stefańskiego, Las Lubinek czy Rudzka Góra.

Opinie o Apartamenty Dwie Rzeki

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Dwie Rzeki
Wojciech Jenda
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA