Pustynna Vita

Pustynna Vita

Mieszkania/Łódź/Górna/Rokicie/Pustynna 43
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.

O inwestycji Pustynna Vita

Inwestycja Pustynna Vita to osiedle powstałe w  Łodzi, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Projekt stanowi kontynuację inwestycji na Polesiu, składającej się z domów w zabudowie szeregowej. W ramach II i III etapu powstało sześć nowych zespołów budynków, w których zaprojektowano od 8 do 12 mieszkań. Łącznie wybudowane zostały 62 lokale o powierzchniach od 56 do 120 mkw. Do każdego z nich przynależy balkon lub przydomowy ogródek.

W ramach zagospodarowania osiedla powstały 74 ogólnodostępne miejsca postojowe zewnętrzne oraz plac zabaw dla dzieci. Teren posesji jest zamknięty - z bramą wjazdową otwieraną na pilota.

Inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, w dzielnicy Górna (Rokicie), w obrębie ulic Pustynnej, Nowe Sady i Obywatelskiej. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się zabudowania willowe, a bezpośrednio graniczy ona z nowo wybudowanymi domami jednorodzinnymi. Teren inwestycji jest doskonale skomunikowany z głównymi łódzkimi trasami przelotowymi (Al. Jana Pawła II, ul. Pabianicka), oraz z zapleczem usługowym (centra i galerie handlowe).

W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnia zdrowia oraz małe sklepy osiedlowe. Położenie inwestycji pozwala na szybki dojazd do ogrodu botanicznego, łódzkiego Zoo oraz Parku Zdrowie - głównych miejsc rodzinnych, weekendowych spotkań. Lokalizacja osiedla zapewnia także jego mieszkańcom ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie szybkie połączenie z centrum i innymi częściami miasta.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Opinie o Pustynna Vita

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Pustynna Vita
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Pustynna Vita
LC Corp
27777_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Pustynna Vita
LC Corp
27772_1000x.jpg

27773_1000x.jpg

27774_1000x.jpg

27775_1000x.jpg

27776_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA