Apartamenty Złota

Apartamenty Złota

Mieszkania/Katowice/Dąb/Złota 69
REKLAMA
inwestorLV Development Sp. z o.o. Sp. k.
realizacjaI kw. 2024

O inwestycji Apartamenty Złota

Inwestycja Apartamenty Złota to czteropiętrowy budynek ulokowany w północno-środkowej części Katowic. Projekt znajduje się między ulicami Złota i Dębowa w katowickiej dzielnicy Dąb, w sąsiedztwie parku Śląskiego, w otoczeniu nowoczesnego budownictwa. Od ścisłego centrum Katowic posesję dzieli około 3 km.

Inwestycja zawiera 63 mieszkania o metrażach od 30 do 224 mkw., o rozkładach od jednopokojowych do czteropokojowych apartamentów z tarasem o wielkości 137 mkw. Każdy z lokali posiada balkon / taras lub własny ogródek przydomowy. Niektóre apartamenty na ostatnim piętrze posiadają antresole. Lokale oddawane są w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz.


Teren posiadłości objęty jest monitoringiem. Do parkowania aut powstało 79 miejsc postojowych, w czym 9 miejsc zewnętrznych oraz 70 stanowisk w garażu podziemnym. W każdej z klatek schodowych znajduje się winda obsługująca wszystkie kondygnacje. Do dyspozycji mieszkańców jest także 60 komórek lokatorskich. Ogrzewanie w budynku zasilane jest z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Opinie o Apartamenty Złota

Napisz komentarz
Wojciech Jenda
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA