Art Deco Mokotów

Art Deco Mokotów

Warszawa/Mokotów/Zdziechowskiego 3
REKLAMA

O inwestycji Art Deco Mokotów

Za inwestycję zlokalizowaną przy ulicy Zdziechowskiego 3 na warszawskim Ksawerowie, w dzielnicy Mokotów, odpowiada deweloper Terra Casa. Projekt przygotowała pracownia Biuro Projektów Kazimierski i Ryba. Generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax.

Art Deco Mokotów to siedmiopiętrowy apartamentowiec w stylu kamienicy art deco. Znajduje się w nim 88 mieszkań: jedno- (26,37-41,49 mkw.), dwu- (36,93-44,44 mkw.), trzy- (58,64-66,91 mkw.), cztero- (76,77-100,27 mkw.) i pięciopokojowe (106,34-123,51 mkw.). Przynależą do nich ogródki lub balkony. Wnętrza są wysokie na 2,85-3,78 m. Każdy apartament ma dostęp do światłowodu, jest wyposażony w wentylację mechaniczną i przygotowany pod instalację systemu inteligentnego systemu oraz montaż klimatyzacji.

Inwestor przewidział m.in. wózkarnię, dwupoziomowy garaż podziemny, recepcję typu concierge oraz system kontroli wstępu (kamery, monitoring oraz czytniki linii papilarnych i technologia Hand Free, umożliwiająca poruszanie się w obrębie części wspólnych bez użycia kluczy). Mieszkańcy mają do dyspozycji ogród na dachu, siłownię z salą fitness, rowerownie, komórki lokatorskie i stacje ładowania samochodów elektrycznych. Skorzystają też ze skrzynek pocztowych ułatwiających zdalne odbieranie przesyłek kurierskich.
Napisz komentarz
Mariusz Bartodziej
+32
REKLAMA