Awicenny

Awicenny

Wrocław/Oporów/Awicenny
REKLAMA

O inwestycji Awicenny

i2 Development rozpoczyna budowę i sprzedaż mieszkań pierwszego etapu projektu „Awicenny”, który zlokalizowany jest przy ul. Awicenny we Wrocławiu w sąsiedztwie zrealizowanego projektu „Ogrody Jordanowskie”. 
Inwestycja ta składa się z trzech etapów. Pierwszy etap projektu, którego realizacja właśnie ruszyła, to budowa dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym. 
Inwestycja będzie liczyła 104 mieszkania o zróżnicowanej strukturze metrażowej, od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Lokale mieszkalne będą miały powierzchnię od 28 m2 do 122 m2. W ramach całej inwestycji deweloper zaoferuje 267 mieszkań
Napisz komentarz
Filip Heliasz
piotrekporo
Jestem mieszkańcem osiedla wybudowanego przez i2Development. Jesli ktoś się zastanawia czy kupić u nich mieszkanie to zapraszam na ulicę Wierzyńskiego, niestety sam beton, zero zieleni, osłony śmietnikowe nie pasują do śmietników. Mamy tu dużo do zmiany :/
areq90
Jest może ktoś z przyszłych mieszkańców na forum? Nam I2 powiedziało, że w okolicach 31.07 - koniec budowy i zaczną się "odbiory techniczne" celem wydania kluczy pod wykończenie mieszkań oraz usunięcia wykrytych usterek, natomiast możliwość wprowadzenia się około końca grudnia.
Orzech
Tomasz Matejuk
Damian Daraż
Jak to mówią złota godzina?
REKLAMA