[Białystok] Budynek mieszkalny wielorodzinny, pomiędzy ulicami H. Kołłątaja, J. Mackiewicza i Z. Herberta

REKLAMA

O inwestycji [Białystok] Budynek mieszkalny wielorodzinny, pomiędzy ulicami H. Kołłątaja, J. Mackiewicza i Z. Herberta

S.M. "Rodzina Kolejowa" w Białymstoku rozpoczęła budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami mieszkalnymi, usługowymi i garażami w 3 - piętrowym budynku oznaczonym na planie sytuacyjnym jako "Nr 6" i zlokalizowanym pomiędzy ulicami H. Kołłątaja, J. Mackiewicza i Z. Herberta na osiedlu "Bacieczki II B".   Termin zakończenia robót i oddania do użytku wszystkich lokali - 02 grudnia 2011r.   Oferujemy do sprzedaży w tym budynku lokal handlowo-usługowy usytuowany na parterze od strony ul. H. Kołłątaja o powierzchni użytkowej 121,9 m2 za cenę 548.550 zł brutto wraz z obowiązującym obecnie podatkiem VAT. Finansowanie w czterech ratach.

Opinie o [Białystok] Budynek mieszkalny wielorodzinny, pomiędzy ulicami H. Kołłątaja, J. Mackiewicza i Z. Herberta

Napisz komentarz
ktossikk
S.M. "Rodzina Kolejowa" w Białymstoku rozpoczęła budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami mieszkalnymi, usługowymi i garażami w 3 - piętrowym budynku oznaczonym na planie sytuacyjnym jako "Nr 6" i zlokalizowanym pomiędzy ulicami H. Kołłątaja, J. Mackiewicza i Z. Herberta na osiedlu "Bacieczki II B".
 
Termin zakończenia robót i oddania do użytku wszystkich lokali - 02 grudnia 2011r.
 
Oferujemy do sprzedaży w tym budynku lokal handlowo-usługowy usytuowany na parterze od strony ul. H. Kołłątaja o powierzchni użytkowej 121,9 m2 za cenę 548.550 zł brutto wraz z obowiązującym obecnie podatkiem VAT. Finansowanie w czterech ratach.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA