ktossikk
23komentarzy
3zdjęć
31wizualizacji
obserwuj
ktossikk
Budynek położony jest przy ul. Łąkowej blisko centrum miasta. Zaprojektowano go jako dwuklatkowy, trzypiętrowy z 19 mieszkaniami. Mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe mają powierzchnię od 24,48m2 do 62,98m2. W budynku usytuowano 23 miejsca parkingowe, w tym 5 miejsc ogólnodostępnych i 18 dwupoziomowych platform samochodowych. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Zakończenie inwestycji - czerwiec 2012.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
129905164523.jpg129905172884.jpg129905173878.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
Budynek przy ul. Piasta
Mieszkania na osiedlu PIECZURKI
Budynek "A" to pierwszy z dwóch budynków wielorodzinnych realizowanych przez Kombinat Budowlany na osiedlu PIECZURKI w Białymstoku. Budynek trzyklatkowy. Bryła budynku o zróżnicowanej wysokości - V i VI pięter.
61 mieszkań o pow. od 38,80 do 98,oo m2. 32 garaże podziemne, winda
z poziomu garaży. Plac zabaw dla dzieci, urządzone tereny zielone. W okolicy las
na Pieczurkach, miejsca spacerowe. Zakończenie budowy w grudniu 2011 r.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
S.M. "Rodzina Kolejowa" w Białymstoku rozpoczęła budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami mieszkalnymi, usługowymi i garażami w 3 - piętrowym budynku oznaczonym na planie sytuacyjnym jako "Nr 6" i zlokalizowanym pomiędzy ulicami H. Kołłątaja, J. Mackiewicza i Z. Herberta na osiedlu "Bacieczki II B".
 
Termin zakończenia robót i oddania do użytku wszystkich lokali - 02 grudnia 2011r.
 
Oferujemy do sprzedaży w tym budynku lokal handlowo-usługowy usytuowany na parterze od strony ul. H. Kołłątaja o powierzchni użytkowej 121,9 m2 za cenę 548.550 zł brutto wraz z obowiązującym obecnie podatkiem VAT. Finansowanie w czterech ratach.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
Budynek przy ul. Gen. Andersa
Budynek wielorodzinny z garażami i usługami
Budynek wielorodzinny, sześcioklatkowy. Nowoczesna bryła budynku
o nietypowym kształcie i o zróżnicowanej wysokości, trzy- i pięć pięter. Klatki pięciopiętrowe wyposażone w cichobieżne windy. Obiekt mieści 107 mieszkań, 81 garaży podziemnych, 15 miejsc postojowych i 2 lokale usługowe. Termin zakończenia inwestycji 30.09.2012 r.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
Rozpoczynamy nową inwestycję mieszkaniową w Białymstoku, przy ul. Leszczynowej 49, na osiedlu Dziesięciny.
Czterokondygnacyjny budynek, składający się z 25 mieszkań i garażu podziemnego, wyposażony będzie w ciche windy.
Planowane zakończenie realizacji: III kwartał 2012 r.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
Budynek mieszkalno - usługowy przy ul. 27 Lipca 23 w Białymstoku
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
Jest to  budynek trzykondygnacyjny  z garażem podziemnym i zjazdem oraz obsługą komunikacyjną z ul. Stołecznej oraz niezbędną infrastrukturą techniczną (tym centralna klimatyzacja).

Budynek w formie zewnętrznej nawiązuje do trendów nowoczesnej architektury europejskiej jednocześnie utrzymując skalę sąsiedniej zabudowy. Budynek doskonale wpisuje się w istniejące otoczenie poprzez użycie prostych form „ubranych” w klasyczne materiały wykończeniowe (tynki, kamień). Budynek podzielono na  funkcje USŁUGOWO – HANDLOWO - BIUROWE z apteką w parterze budynku oraz podstawowych usług medycznych (gabinety lekarzy rodzinnych, diabetologów, dermatologów, stomatologów, itp.) i biura na pozostałych wyższych kondygnacjach. Przyjęty układ funkcjonalny lokali stanowi tylko wstępną dyspozycję mogącą ulec zmianie (w zależności od potrzeb nabywcy)  z tym, że zakres zmian ograniczony układem konstrukcyjnym, który stanowią słupy i stropy, pionami wentylacyjnymi, pionami instalacji sanitarnych , szybem windowym i klatką schodową.

W piwnicy znajduje się garaż z miejscami parkingowymi, pomieszczenia techniczne i węzeł cieplny. Dostęp do garażu jest zapewniony z klatki schodowej poprzez przedsionek przeciwpożarowy.

Wjazd do garażu podziemnego oraz główne wejście do budynku znajduje się od ulicy Stołecznej. Do lokali z funkcją gabinetów medycznych na 2 i 3 kondygnacji zapewniono dostęp poprzez komunikację ogólnodostępną poziomą (korytarz) oraz pionową (klatka schodowa, dźwig szpitalny).
Na działce zaprojektowano dojścia i dojazdy wraz z miejscem parkingowym dla osób niepełnosprawnych z kostki betonowej.
Na parterze budynku usytuowana będzie zbiorcza tablica informacyjna o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą.


Oferujemy:
wynajem lokali usytuowanych na I kondygnacji (parter),


sprzedaż lokali usytuowanych na II kondygnacji (I piętro) w cenie od 7.300,- zł/m² netto do 8.000,- zł/m² netto,


sprzedaż lokali usytuowanych na III kodygnacjii (II piętro) w  cenie od 6.800,- zł/m² netto do 7.500,- zł/m² netto,


sprzedaż miejsc postojowych w garażu podziemnym w cenie 22.000,- zł/szt. netto.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
Budynek mieszkalny wielorodzinny siedmiopietrowy realizowany jest w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej u zbiegu ulicy Gruntowej i Ślusarskiej. Pod budynkiem będzie zlokalizowany wielostanowiskowy garaż podziemny z miejscami postojowymi i garażami.
Obecnie dostepne są mieszkania o powierzchni od 38,36m2 do 78,89m2.  
 
Realizacja budynku odbywa się w III etapach: 
Etap I - Klatka I i II - termin oddania mieszkań do 30 czerwca 2011 roku.
Etap II - Klatka III i IV - termin oddania mieszkań do 30 grudnia 2011 roku.
Etap III - Klatka V i VI - termin oddania mieszkań do 30 czerwca 2012 roku.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Osiedle Nowe Bojary
ktossikk
ZAPROJEKTOWANE, BY CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM W CENTRUM MIASTA
Nasze nowe osiedle powstaje w samym sercu miasta, w miejscu wyjątkowym i niezwykłym. Na próżno by szukać podobnego miejsca w Białegostoku. Tu przeszłością łączy się z nowoczesnością. W cieniu starych, blisko stuletnich budynków i wąskich uliczek, powstaje nowoczesny kompleks mieszkalny. Bojary łaczą zalety miasta tętniącego życiem i uroki kameralnej dzielnicy.
Ekskluzywny zespół budynków został zaprojektowany w taki sposób, aby przyszli mieszkańcy cieszyli się wygodą i czerpali przyjemności z codziennego życia. Wysokość budynków od ulicy Kraszewskiego będzie nawiązywała do już istniejącej IV kondygnacyjnej zabudowy i będzie rosła do IX kondygnacji w stronę ulicy Łąkowej. Wielostanowiskowy parking podziemny z garażami i miejscami postojowymi pozwoli zaprojektować na nowym osiedlu dużą ilość zieleni i obiektów małej architektury. Osiedle stworzy absolutnie bezpieczną przestrzeń do zamieszkania - chronioną i monitorowaną.
Mieszkania o metrażu od 28m2 do 73m2 z możliwością łączenia w trakcie realizacji budynku.
Dla pierwszych klientów mamy przygotowaną niezwykle atrakcyjną ofertę - ceny mieszkań już od 4700zł/m2.
Lokale usługowe od 7700zł/m2 do 8700zł/m2.
Planowane rozpoczęcie I etapu inwestycji - maj 2011 roku.
Planowane oddanie pierwszej części inwestycji (budynek A od ul. Ryskiej) - 30.12.2012rok.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Biurowiec
ktossikk
Na wiosnę w miejscu, gdzie stał namiot "Kina Polana", pojawią się pierwsze ekipy budowlane. Powstanie tu nowoczesny budynek łączący funkcje gastronomiczne, hotelowe i biurowe.

Chyba nie ma w Białymstoku osoby, która nie kojarzyłaby nazwy "Kino Polana". Starsi zapewne pamiętają, że to właśnie w nim można było, w letnie dni pod chmurką, obejrzeć filmy. Młodsi z kolei pamiętają biały, plastikowy namiot, który przez lata stał przy Legionowej, naprzeciwko jednego z wejść na Planty. Od początku namiot miał być tworem tymczasowym. I w końcu - po dziewięciu latach - zniknął z białostockiego krajobrazu. Dziś zostało po nim jedynie puste miejsce. Ale już wiosną zaczną się tu krzątać ekipy stawiające zupełnie nowy budynek (inwestor ma już pozwolenie na budowę). Znajdzie się w nim miejsce i na pub, i restaurację, mały hotel oraz przestrzeń biurową.

- Architektura budynku nawiązywać będzie do nieistniejącego już przedwojennego hotelu "Ritz", kontynuując tradycję wielkomiejskiej, reprezentacyjnej zabudowy Białegostoku - mówi Paweł Snarski z firmy Casablanca Catering, która realizować będzie inwestycję.

Pierzeja dobudowana zostanie do istniejącej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Będzie też jej naturalnym przedłużeniem - tak jak Sanepid "odgina" się łukiem z Legionowej w Sienkiewicza, tak nowy biurowiec łukiem przejdzie w Aleję Bluesa. Rzeczywiście w bryle można też doszukiwać się "Ritza" - głównie z racji formy. Choć również i czystych, modernistycznych akcentów.

Paweł Snarski pytany o zagospodarowanie powierzchni, odpowiada: - Na dolnej kondygnacji powstanie restauracja, stylowy pub oraz sale konferencyjne, zaś na najwyższym piętrze - kameralny hotel. Pomiędzy nimi zaplanowano dwie kondygnacje o łącznej powierzchni ponad 1500 metrów kwadratowych, przeznaczone na działalność biznesową. Na nowoczesne biura oraz handlowo-usługową powierzchnię komercyjną.

Budynek zaprojektowany przez zespół architektów Piotr Łodziński, Marta Baum i Zbigniew Baum.

- Najważniejsze było wpisanie obiektu w ciąg prowadzący z Rynku Kościuszki na bulwary Kościałkowskiego, przy jednoczesnym otwarciu na bulwary - mówi Zbigniew Baum. - Stąd też kształt, który podświadomie może nam się kojarzyć z hotelem Ritz. Postawiliśmy na prostą bryłę, nawiązującą do sąsiedniej monumentalnej zabudowy, chcieliśmy by był to gmach publiczny.

Zbigniew Baum dodaje, że dwie pierwsze kondygnacje będą miały wykończenie z kamienia. Wyższe - ze zgranego z nim kolorystycznie klinkieru. Najwyższa ma być tynkowana.

- Najwyższa kondygnacja została przez nas dodatkowo cofnięta, by jadąc od skrzyżowania Legionowej ze Skłodowskiej nie zasłaniać widoku na wieże katedry - dodaje architekt.

Na razie wizualizacje budynku można obejrzeć m.in. na stronie inwestora. Nowy, już nie tymczasowy obiekt przy Legionowej, zobaczymy w drugiej połowie 2012 roku.

Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk
Aeroklub Polski właśnie przekazał nam projekt zmiany dokumentacji lotniskowej na Krywlanach – mówi wiceprezydent miasta Adam Poliński.

– Jeśli Urząd Lotnictwa Cywilnego te dokumenty zatwierdzi, to w tym roku będziemy mogli starać się o decyzję lokalizacyjną obiektu.

Hala widowiskowo-sportowa ma stanąć przy ulicy Ciołkowskiego w Białymstoku, na terenach, które teraz należą do lotniska. Miasto chce przejąć od użytkującego je aeroklubu 100 hektarów na swoje potrzeby.

Źródło: Poranny
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Apartamenty Wiejska
ktossikk
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą inwestycję APARTAMENTY WIEJSKA budynek z funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami zlokalizowany u zbiegu ulic Wiejskiej i Krętej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku. Zieleń Parku Zwierzynieckiego oraz łatwy dostęp do wielkomiejskich udogodnień: usług, handlu, kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki zapewnią wysoki standard życia.
Proponujemy Państwu 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze oraz garażami na kondygnacjach podziemnych. W ofercie posiadamy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i układach architektonicznych, zapewniających optymalne wykorzystanie metrażu. 

Termin zakończenia inwestycji:  grudzień 2011r.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Apartamenty Branickiego
ktossikk

Apartamenty Branickiego ul. Branickiego, róg Orzeszkowej, Białystok

"Apartamenty Branickiego" to ekskluzywny budynek apartamentowy, zlokalizowany w centrum Białegostoku u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i J.K. Branickiego. Będzie to jeden z najnowocześniejszych budynków na Podlasiu - komfort Klientom zapewni ogrzewanie podłogowe, podwyższone sufity (do 2,8m) i całodobowy monitoring.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Zakątek Spacerowa
ktossikk

Zakątek Spacerowa ul. Spacerowa, Białystok

Zakątek Spacerowa to najnowsza inwestycja firmy Yuniversal Podlaski. Położona jest w najmodniejszej dzielnicy Białegostoku- Bojarach, która gwarantuje dostęp do rozwiniętej infrastruktury i dostępność centrum miasta w zaledwie parę minut. Ponadstandardowe przeszklenia zastosowane w projekcie zapewnią maksymalne doświetlenie mieszkań, a idea ogrodzenia budynku i zapewnienie dostępu dozorowanego sprawią, że mieszkania oferowane na Spacerowej będą bezpieczne i spełniające oczekiwania wymagających Klientów.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Nowe Bojary
ktossikk

Nowe Bojary ul. Słonimska / Starobojarska, Białystok

W SĄSIEDZTWIE PREZYDENTA
Bojar dzisiaj nie trzeba przedstawiać - nieopodal Urzędu Miejskiego - dzielnica ta regularnie wygrywa rankingi najatrakcyjniejszych osiedli w Białymstoku. Zwarta i klasyczna zabudowa miejska, optymalne nasycenie obiektami użyteczności publicznej i placówkami handlowymi, a zarazem doskonałe skomunikowanie z centrum miasta i... spokój.
Bojary to miejsce, w którym coraz trudniej o nowe inwestycje.
Termin oddania:
 II kwartał 2012
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ktossikk

Apartamenty Sienkiewicza ul. Sienkiewicza przy KWP, Białystok

PRESTIŻ I ELEGANCJA
Apartamenty Sienkiewicza to najwyższej jakości oferta w Białymstoku - dwa poziomy biurowe o wysokim standardzie zwieńczone 18 ekskluzywnymi apartamentami. O bezpieczeństwo lokatorów zadba monitoring obiektu,portiernia oraz... bezpośrednie sąsiedztwo Komendy Wojewódzkiej Policji.
Apartamenty Sienkiewicza to inwestycja wyjątkowa i prestiżowa również ze względu na kompleksową renowację XIX-wiecznej kamienicy stanowiącej architektoniczną dominantę budowanego apartamentowca.
Termin oddania:
II kwartał 2012
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Osiedle W Dolinie
ktossikk

Osiedle W Dolinie ul. Produkcyjna, Białystok

Inwestycja przy ul. Produkcyjnej została stworzona specjalnie dla osób ceniących sobie spokój i towarzystwo terenów zielonych. Zamknięty kompleks 22 budynków z mieszkaniami o powierzchni od 37 do 62 mkw i lokalami usługowymi powstanie nieopodal hipermarketu Auchan w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjnych, co daje możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dobre połączenie z centrum (ok.12 minut) sprawi, że nowo powstające osiedle stanie się wymarzonym miejscem dla rodzin z dziećmi, jak również dla młodych ludzi. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość trasy wylotowej na Warszawę i na Ełk, jak również NAJNIŻSZE CENY W MIEŚCIE około 3 500 zł/mkw.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Galeria Jurowiecka
ktossikk
Nowe centrum handlowe i kino. Inwestycja rusza. Plac Inwalidów ożyje.
Nowe centrum handlowe powstanie w centrum Białegostoku. Mieszkańcy zyskają też kino i olbrzymi parking.Budowa centrum handlowego na placu Inwalidów ma rozpocząć się w wakacje.

- Koncepcja jest już gotowa,
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Zielone Osiedle II
ktossikk
Osiedle Zielone II
Białystok, ul. Warmińska
termin realizacji: IV kwartał 2011,
mieszkania od 34 do 100 m2

Zamieszkaj w zieleni.
Drugi etap niezwykle popularnego osiedla Osiedle Zielonego położonego w urokliwym zakątku miasta. Kameralne, niskie budynki mieszkaniowe o uniwersalnej architekturze położone są w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów zielonych. Do tego – dojazd do Alei Piłsudskiego zajmuje parę minut. W okolicy znajduje się galeria handlowa Biała oraz szereg placówek handlowych. Planowanya rozbudowa dróg usprawni komunikację z osiedlem.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Pogodna Zachodnia
ktossikk
Pogodna Zachodnia
Białystok, ul. Zachodnia/Żeromskiego
termin realizacji: ETAP 1: IV kw. 2011,
ETAP 2: III kw. 2012
mieszkania: od 41 do 74 m2

Nowoczesne osiedle z własnym ogrodem.
Pogodna Zachodnia to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na terenie dzielnicy Nowe Miasto. Głównym atutem inwestycji jest nowoczesna forma budynku oraz wewnętrzny ogród dostępny tylko dla mieszkańców. Budynek zlokalizowany jest nieopodal niedawno zrealizowanych kameralnych inwestycji mieszkaniowych. Na Zachodniej mieszkańcy uzyskają sąsiedztwo istniejącego młodego osiedla oraz nowoczesną infrastrukturę publiczną.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Słoneczne Tarasy 2
ktossikk
Słoneczne Tarasy 2
Białystok, Al. Jana Pawła II
termin realizacji: IV kwartał 2011r.,
mieszkania od 35 do 75 m2

Południowy stok
Drugi etap popularnej inwestycji Słoneczne Tarasy. Samodzielny budynek składający się z bliźniaczych apartamentowców z własnym, ogrodzonym ogródkiem i placem zabaw dla dzieci. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo rozległych, zielonych terenów rekreacyjnych oraz wyłącznie osiedlowego ruchu samochodowego. Osiedle Słoneczne Tarasy posiadać będzie własny, dwuhektarowy park w sąsiedztwie rzeki Białej co uczyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób ceniących możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Osiedle "Sonata Park"
ktossikk
Opis inwestycji
Sonata Park to kompleks dziesięciu budynków mieszkalnych wyróżniających się interesującą i nowoczesną architekturą, powstający w Białymstoku, na skraju popularnej dzielnicy Nowe Miasto. Łącznie na osiedlu zostanie wybudowanych około 1300 lokali. W przyszłości na terenie osiedla powstanie rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, która sprawi, że Sonata Park stanie się niezależnym osiedlem.
 
Architektura inspirowana muzyką
Harmonijny układ i regularny rytm podziałów elewacji, symetryczne kształty i proste formy brył budynków to cechy charakterystyczne architektury Sonata Park. Na elewacjach będą dominowały stonowane barwy, a współczesny styl brył budynków uzupełnią oryginalne detale inspirowane klawiaturą fortepianu, wyrażone w symetrycznym rozmieszczeniu balkonów i loggii. Wyjątkowy charakter osiedla podkreślą muzyczne nazwy poszczególnych budynków i uliczek.

Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, aleje otoczone drzewami, pergole oraz rabaty z ozdobną roślinnością, a całość upiększą dekoracyjne elementy wodne w postaci kaskad poprzecinanych kładkami i drewnianymi przejściami.

W Sonata Park znajdą się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, a ich funkcjonalne rozkłady pozwolą na swobodną aranżację wnętrz. Dodatkowym atutem będą duże okna, które doskonale doświetlą pomieszczenia. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe w garażach podziemnych lub miejsca parkingowe na zewnątrz. Dostęp do lokali usługowych i mieszkań zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Lokalizacja
Projektując Sonata Park kierowaliśmy się potrzebami jego przyszłych mieszkańców. Chcemy, abyś miał więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Umożliwią to dogodne połączenia komunikacyjne oraz rozbudowana infrastruktura w pobliżu osiedla.
 
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, obiekty sakralne oraz dwie z najważniejszych uczelni wyższych – Uniwersytet w Białymstoku i Politechnika Białostocka. Zaletą lokalizacji Sonata Park jest niewielka odległość od centrum handlowych i obiektów sportowych. W niespełna dziesięć minut będzie można dotrzeć do dwóch najbardziej popularnych galerii handlowych – Galerii Alfa i Galerii Białej, a także Stadionu Miejskiego i Lodowiska. Ponadto naprzeciwko osiedla planowana jest budowa centrum handlowego.

Rozległe tereny zielone, kameralne dziedzińce wewnątrz osiedla, spacerowe alejki i liczne place zabaw stworzą doskonałe warunki rekreacyjno-wypoczynkowe i pozwolą przyjemnie spędzić czas wraz z bliskimi. Miłośnicy jazdy na rowerze będą mogli korzystać ze ścieżki rowerowej prowadzącej do centrum Białegostoku oraz głównych dzielnic miasta. Natomiast położony w bezpośredniej okolicy Park Zwierzyniecki umożliwi długie, rodzinne spacery. Wszystko to sprawi, że mieszkania w Sonata Park staną się jednymi z najbardziej atrakcyjnych na rynku.
0
Zaloguj aby dodać komentarz