[Białystok] Apartamenty Wiejska

[Białystok] Apartamenty Wiejska

REKLAMA
inwestorEko-System
realizacjaIV kw. 2011

O inwestycji [Białystok] Apartamenty Wiejska

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą inwestycję APARTAMENTY WIEJSKA budynek z funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami zlokalizowany u zbiegu ulic Wiejskiej i Krętej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku. Zieleń Parku Zwierzynieckiego oraz łatwy dostęp do wielkomiejskich udogodnień: usług, handlu, kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki zapewnią wysoki standard życia. Proponujemy Państwu 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze oraz garażami na kondygnacjach podziemnych. W ofercie posiadamy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i układach architektonicznych, zapewniających optymalne wykorzystanie metrażu. 
Termin zakończenia inwestycji:  grudzień 2011r.

Opinie o [Białystok] Apartamenty Wiejska

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Apartamenty Wiejska
ktossikk
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą inwestycję APARTAMENTY WIEJSKA budynek z funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami zlokalizowany u zbiegu ulic Wiejskiej i Krętej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku. Zieleń Parku Zwierzynieckiego oraz łatwy dostęp do wielkomiejskich udogodnień: usług, handlu, kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki zapewnią wysoki standard życia.
Proponujemy Państwu 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze oraz garażami na kondygnacjach podziemnych. W ofercie posiadamy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i układach architektonicznych, zapewniających optymalne wykorzystanie metrażu. 

Termin zakończenia inwestycji:  grudzień 2011r.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA