[Bielany Wrocławskie] Budynek "Magnoliowa"

[Bielany Wrocławskie] Budynek "Magnoliowa"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Bielany Wrocławskie] Budynek "Magnoliowa"

inwestorMagnoliowa Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
realizacjaII kw. 2016

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Budynek "Magnoliowa"

Inwestycja Magnoliowa w Bielanach Wrocławskich to kameralny, trzykondygnacyjny budynek, składający się zaledwie z 13 mieszkań 3 i 4-pokojowych. Klienci będą mogli wybrać pomiędzy większymi, 4-pokojowymi mieszkaniami na parterze z ogródkiem, a mieszkaniami 3-pokojowymi na dalszych kondygnacjach, z dostępem do balkonów. Jedno z mieszkań ostatniej kondygnacji jest wyjątkowe, gdyż do niego przynależeć będzie ponad 50 metrowy taras oraz antresola. Atutem lokali z dostępem do poddasza jest możliwość jego adaptacji i uzyskania dodatkowej przestrzeni. Każde mieszkanie ma zapewnione dwa miejsca postojowe, a dla mieszkań na parterze jedno z nich to garaż. Mieszkania na wyższych kondygnacjach mają komórki lokatorskie zlokalizowane na poszczególnych piętrach.

Budynek zaprojektowano ze szczególnym uwzględnieniem dobrego nasłonecznienia zarówno dla mieszkań jak też ogrodów i balkonów, które staną się ulubionym miejscem wypoczynku i spotkań rodzinnych. Zwrócono szczególną uwagę na możliwość indywidualnej adaptacji przestrzeni, tj. możliwość zmiany układu ścian działowych. Budynek otoczony będzie zielenią, znajdziemy tu elementy "małej architektury" oraz plac zabaw dla dzieci, co dodatkowo wzbogaci atrakcyjność wizualną i użytkową projektu.

Każde z mieszkań zostało zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców, funkcjonalne rozkłady wnętrz, dobrze doświetlone, przewietrzane pomieszczenia, prywatne ogródki i duże balkony, wszystko to stanowi o atrakcyjności naszej oferty i z pewnością zapewni komfort przyszłym mieszkańcom.

[ źródło: http://www.magnoliowa.com.pl/]

Opinie o [Bielany Wrocławskie] Budynek "Magnoliowa"

Napisz komentarz
Jan Augustynowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Ha! O tym samy pomyślałem R77!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
R77
A już myślałem, że to budują część mieszkaniową CH Magnolia ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA