[Bielany Wrocławskie] Quart Bielany II

REKLAMA

O inwestycji [Bielany Wrocławskie] Quart Bielany II

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkaniową z II etapu budowy osiedla Quart Bielany. Drugi etap to budynek wielorodzinny w skład, którego wchodzi 45 mieszkań, 1,2,3-pokojowych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy oraz dodatkowo na ostatniej kondygnacji - przestronne antresole. W kondygnacji podziemnej miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Atutami naszej inwestycji są niezwykle atrakcyjne ceny oraz możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie lokalizacja osiedla w centrum Bielan zapewnia dogodny i szybki dojazd do Wrocławia oraz do pobliskich parków handlowo-rozrywkowych. Bliskość terenów rekreacyjnych (m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych na Partynicach), a także położenie w południowej części miasta ułatwiają aktywny wypoczynek i weekendowe wyjazdy.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, oraz podstawowa infrastruktura - sklepy spożywcze, apteka, poczta oraz przystanek komunikacji miejskiej.

Więcej informacji: www.quart.com.pl
Napisz komentarz
Orzech
[quote:qprofb6b] Quart Development przygotowuje trzeci etap osiedla Bielany. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż mieszkań.

W maju uzgodniono koncepcję planu do inwestycji mieszkaniowej Bielany III we Wrocławiu. Prace mają na celu uzyskanie pozwolenia na budowę osiedla jednorodzinnego, a następnie na wprowadzenia inwestycji Bielany III do sprzedaży.

W pierwszym etapie inwestycji powstały 83 mieszkania o powierzchni od 33 do 119 mkw. Drugi etap obejmował budowę 45 mieszkań.[/quote:qprofb6b]


Żródło: http://www.housemarket.pl/inwestycje/10 ... ,1237.html
R77
PolishProperty.eu
Krótki tekst o tej inwestycji, strony 26-27:

http://www.dknotus.pl/magazyn/?utm_sour ... 10_12#/26/
styllovy
no nic to juz przeszlosc, az sam jestem ciekawy jak bedzie szedl nowy etap w 7 miesiecy, mam nadzieje ze zdazycie tam dojechac, zanim sie wybuduje, bo tempo zawrotne, juz powinni byc w polowie :mrgreen:
Orzech
Też mi coś nie grają te daty 2006 i potem przeskok na 2008 :(

Albo walnęli się z cyferkami na stronie internetowej albo mieli jakiś przestój (?)

Tu, np w tej ofercie, za rok oddania I etapu podawany jest rok 2008: http://www.szybko.pl/2228171
styllovy
dzieki orzech ale tam cos nie gra z datami
wczesniejsze daty pokazuja zdjecia z bardziej zaawansowanej inwestycji a potem nowsze daty mniejsze zaawansowanie
REKLAMA