[Biskupiec] Minipark handlowy "Karuzela Park"

[Biskupiec] Minipark handlowy "Karuzela Park"

Handel/Biskupiec/Jeziorany
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Biskupiec] Minipark handlowy "Karuzela Park"

inwestorFarris Investments Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2012
wykonawcaMirbud S.A.

O inwestycji [Biskupiec] Minipark handlowy "Karuzela Park"

Charakterystyczną cechą „Karuzela Park” jest dogodna lokalizacja obiektów - dobry dojazd dla wszystkich klientów, zarówno zamieszkujących okoliczne osiedla, jak i przyjezdnych. Ponadto obiekty handlowe wyróżniać się będą bezpośrednim wejściem do sklepów z dużego parkingu. Rozwiązanie to zapewni dogodny dostęp do każdego lokalu, a najemcom atrakcyjną ekspozycję witryny.

Karuzela Park w Biskupcu – powierzchnia najmu to około 4000 mkw. Obiekt dysponuje przestrzenią na 13 lokali handlowo-usługowych i 130 miejscami parkingowymi.
Napisz komentarz
karosksj
czesccccc
Jan Hawełko
Pierwsze centrum handlowe w Biskupcu otwarto 27 czerwca. Uroczystość cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców - dowiedzieliśmy się od przedstawicieli obiektu.

- Nie mamy jeszcze szczegółowych danych dotyczących liczby klientów - przekazała Joanna Marczak, kierownik centrum. - W 100 proc. zajęty parking i duża liczba osób w sklepach świadczy na korzyść naszego centrum handlowego Karuzela - dodaje.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
27 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie nowego centrum handlowego w Biskupcu.

Wśród najemców obiektu znajdują się takie marki, jak: Media Expert, Rossmann, Polomarket, Pepco i CCC. Za komercjalizację projektu odpowiada firma Retail Concept.

Karuzela Park jest zlokalizowana w centrum Biskupca przy ul. 1 Maja 7A W obiekcie znajuje się 13 punktów handlowo-usługowych, zlokalizowanych na powierzchni 3,5 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Karuzela Park powstająca w Biskupcu ma już wynajęte ponad 85 procent powierzchni handlowo-usługowej - poinformował inwestor firma Farris Investment. Otwarcie obiektu jest planowane na II kwartał 2012 roku.

Galeria, którą komercjalizuje firma Retail Concept, to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na powierzchni 3,4 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 120 miejsc parkingowych.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Giełdowy Mirbud wybuduje na zlecenie firmy Farris Investments zespół pawilonów handlowych Karuzela Park w Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie).

Wartość kontraktu wynosi 13,4 mln zł brutto.

Termin realizacji inwestycji mija 30 kwietnia 2012 r.

pokaz-artykul.png
Anna Maria
Charakterystyczną cechą „Karuzela Park” jest dogodna lokalizacja obiektów - dobry dojazd dla wszystkich klientów, zarówno zamieszkujących okoliczne osiedla, jak i przyjezdnych. Ponadto obiekty handlowe wyróżniać się będą bezpośrednim wejściem do sklepów z dużego parkingu. Rozwiązanie totom zapewn dogodny dostęp do każdego lokalu, a najemcom atrakcyjną ekspozycję witryny.

Karuzela Park w Biskupcu – powierzchnia najmu to około 4000 mkw. Obiekt dysponuje przestrzenią na 13 lokali handlowo-usługowych i 130 miejscami parkingowymi.
REKLAMA