DODAJ

Biurowiec Biznes Port

Biurowiec Biznes Port 489412Biurowiec Biznes Port 489413
MAPAWrocław
Białowieska
Budynek będzie miał 13 tys. metrów powierzchni użytkowej. Inwestor podkreśla, że 7-kondygnacyjny obiekt autorstwa znanej warszawskiej pracowni architektonicznej WXCA z zewnątrz będzie się wyróżniał nowoczesnym designem i przeszkloną elewacją.
Na parterze budynku znajdować się będzie przedszkole i przestrzeń gastronomiczna. W obiekcie znajdą się m.in. stojaki rowerowe, prysznice i szatnie dla rowerzystów oraz  miejsca postojowe dla pojazdów elektrycznych. Budynek będzie posiadał dwie kondygnacje podziemne w których mieścić się będą garaże na 300 miejsc parkingowych.
Biurowiec będzie budowany zgodnie z wymogami certyfikatu LEED GOLD, określonymi przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego. W obiekcie na zostać zastosowane inteligentne zarządzanie systemami grzania, chłodzenia i wentylacji, które pozwalać będzie na automatyczne wprowadzanie procedur, umożliwiających oszczędność energii. Poszczególne kondygnacje w obiekcie zostały tak zaplanowane, by można dostosować je do liczby najemców i ich indywidualnych potrzeb. 
Szczegóły - Biurowiec Biznes Port
inwestorBiznes Port Sp. z o.o.
wykonawcaErbud S.A.
projektantWXCA Sp. z o.o.
Orzech 04.09.2020, godz. 04:04
Biurowiec Biznes Port 489412Biurowiec Biznes Port 489413
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję