Biurowiec Nordika

Biurowiec Nordika

REKLAMA
inwestorMurapol S.A.
realizacja inwestycjiII kw. 2012

O inwestycji Biurowiec Nordika

"Nordika" to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy klasy "B+", który zlokalizowany będzie w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej - jedyne 5km od Centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie budowanego przez Murapol S.A. Osiedla Orle Gniazdo. Jest to budynek składający się z jednej kondygnacji o funkcji usługowej (parter) oraz funkcji biurowej na wyższych kondygnacjach, wraz z niezależną halą garażową na kondygnacji podziemnej. Dach budynku zaprojektowano jako taras zielony, dostępny poprzez klatkę schodową oraz windy. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się malowniczo usytuowany akwen z pływającymi wyspami, otoczony terenami zielonymi.

W budynku na poziomie parteru zaprojektowane zostały lokale usługowe oraz miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym. Na pozostałych kondygnacjach powierzchnie biurowe typu open space, węzły sanitarne oraz trzon komunikacyjny. Na dachu znajduje się taras zielony dostępny z pionu komunikacyjnego.

Napisz komentarz
rediwan
33401_1000x.jpg33402_1000x.jpg
rediwan
Nordika" to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy klasy "B+", który zlokalizowany będzie w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej - jedyne 5km od Centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie budowanego przez Murapol S.A. Osiedla Orle Gniazdo. Jest to budynek składający się z jednej kondygnacji o funkcji usługowej (parter) oraz funkcji biurowej na wyższych kondygnacjach, wraz z niezależną halą garażową na kondygnacji podziemnej. Dach budynku zaprojektowano jako taras zielony, dostępny poprzez klatkę schodową oraz windy. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się malowniczo usytuowany akwen z pływającymi wyspami, otoczony terenami zielonymi.
W budynku na poziomie parteru zaprojektowane zostały lokale usługowe oraz miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym. Na pozostałych kondygnacjach powierzchnie biurowe typu open space, węzły sanitarne oraz trzon komunikacyjny. Na dachu znajduje się taras zielony dostępny z pionu komunikacyjnego.
Dostępne w ofercie powierzchnie typu open space mogą zostać dostosowane do Państwa potrzeb, a dowolna ich aranżacja pozwoli Państwu na zastosowanie różnych modeli organizacji pracy. Powierzchnie lokali usługowych proponujemy już od 97m2 natomiast powierzchnie lokali biurowych od 42m2
REKLAMA