DODAJ

Biurowiec "Nordika"

[Gdańsk] Biurowiec "Nordika" 33590[Gdańsk] Biurowiec "Nordika" 33589[Gdańsk] Biurowiec "Nordika" 33592

"Nordika" to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy klasy "B+", który zlokalizowany będzie w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej - jedyne 5km od Centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie budowanego przez Murapol S.A. Osiedla Orle Gniazdo. Jest to budynek składający się z jednej kondygnacji o funkcji usługowej (parter) oraz funkcji biurowej na wyższych kondygnacjach, wraz z niezależną halą garażową na kondygnacji podziemnej. Dach budynku zaprojektowano jako taras zielony, dostępny poprzez klatkę schodową oraz windy. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się malowniczo usytuowany akwen z pływającymi wyspami, otoczony terenami zielonymi.

W budynku na poziomie parteru zaprojektowane zostały lokale usługowe oraz miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym. Na pozostałych kondygnacjach powierzchnie biurowe typu open space, węzły sanitarne oraz trzon komunikacyjny. Na dachu znajduje się taras zielony dostępny z pionu komunikacyjnego.

Szczegóły - [Gdańsk] Biurowiec "Nordika"
inwestorMurapol S.A.
realizacja inwestycjiII kw. 2012
rediwan 05.03.2012, godz. 17:37
33401_1000x.jpg33402_1000x.jpg
odpowiedz
rediwan 05.03.2012, godz. 17:32
Nordika" to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy klasy "B+", który zlokalizowany będzie w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej - jedyne 5km od Centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie budowanego przez Murapol S.A. Osiedla Orle Gniazdo. Jest to budynek składający się z jednej kondygnacji o funkcji usługowej (parter) oraz funkcji biurowej na wyższych kondygnacjach, wraz z niezależną halą garażową na kondygnacji podziemnej. Dach budynku zaprojektowano jako taras zielony, dostępny poprzez klatkę schodową oraz windy. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się malowniczo usytuowany akwen z pływającymi wyspami, otoczony terenami zielonymi.
W budynku na poziomie parteru zaprojektowane zostały lokale usługowe oraz miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym. Na pozostałych kondygnacjach powierzchnie biurowe typu open space, węzły sanitarne oraz trzon komunikacyjny. Na dachu znajduje się taras zielony dostępny z pionu komunikacyjnego.
Dostępne w ofercie powierzchnie typu open space mogą zostać dostosowane do Państwa potrzeb, a dowolna ich aranżacja pozwoli Państwu na zastosowanie różnych modeli organizacji pracy. Powierzchnie lokali usługowych proponujemy już od 97m2 natomiast powierzchnie lokali biurowych od 42m2
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję