Błękitny Wawer

Błękitny Wawer

Domy/Warszawa/Wawer/Nadwiśle/Strzygłowska 67C
REKLAMA
inwestorPort Sp. z o.o. Sp.k.
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Błękitny Wawer

Błękitny Wawer w Warszawie to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w południowo-wschodniej, prawobrzeżnej dzielnicy Wawer. Inwestycja ulokowana jest przy ulicy Strzygłowskiej na obszarze warszawskiego Nadwiśla, w odległości około 15 km od centrum stolicy.


W ofercie są dwupoziomowe segmenty o powierzchni od 104  do 149 mkw., cztero- i pięciopokojowe. We wszystkich układach przewidziano pralnię i miejsce na garderobę. Kuchnia, salon, jadalnia i toaleta mieszczą się na parterze; na piętrze znajdują się pokoje i dwie łazienki, z których jedna – w głównej sypialni. W standardzie wykonano wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe i elektryczne, w czym peszle do podłączenia paneli fotowoltaicznych, instalacje alarmowe i tv oraz infrastruktura internetowa, domofon. Do podgrzewania wody użytkowej przygotowano pompy ciepła, także w cenie domu jest ogrzewanie podłogowe w holu, kuchni i łazienkach.


Teren posiadłości został ogrodzony, zadbany w podejścia i podjazdy; przewidziano miejsca parkingowe zewnętrzne oraz indywidualne garaże w obrębie każdego z segmentów; doprowadzono media – prąd, wodę, kanalizację, gaz.

Opinie o Błękitny Wawer

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Błękitny Wawer
Wojciech Jenda
+9
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA