Brzozowe Zacisze

Brzozowe Zacisze

Wrocław/Maślice
REKLAMA

O inwestycji Brzozowe Zacisze

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż DOM.developer w najbliższym czasie rozpoczyna swoją najnowszą inwestycję, czyli budowę nowoczesnego, rodzinnego osiedla Brzozowe Zacisze zlokalizowanego we wrocławskich Maślicach. Projekt został wykonany przez renomowana pracownię Dziewoński&Łukaszewicz Architekci.

Osiedle Zacisze to połączenie niezwykle efektownej stylistyki budynków ze zjawiskową aranżacją "zielonej" przestrzeni publicznej oraz funkcjonalną architekturą wnętrz komfortowych mieszkań z ogrodem, tarasami, balkonem lub antresolą. Parkowo - leśna okolica kusi spacerami, które pozwolą się zrelaksować po pracy i zapomnieć o wrocławskim zgiełku. A to wszystko zaledwie 20 minut od ścisłego centrum Wrocławia!

Najnowocześniejsze rozwiązania gwarantują mieszkańcom Brzozowego Zacisza wygodę, błogą ciszę, niczym niezmącony spokój oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Twoje "M" w Brzozowym Zaciszu

Osiedle Brzozowe Zacisze to 122 urokliwych jednopoziomowych mieszkań, zlokalizowanych w nowoczesnych trzykondygnacyjnych budynkach o stylowej architekturze. Każde z mieszkań posiada taras, ogródek, balkon lub antresolę - wybór należy do Ciebie. Nowoczesna aranżacja wnętrz ułatwia zarządzanie przestrzenią mieszkań i "przeprojektowanie" wnętrz zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Elementy wykończeniowe sprawiają, że mieszkania prezentują się elegancko, są funkcjonalne i bardzo praktyczne.

W I etapie realizacji projektu DOM.developer będzie oferował 76 komfortowych mieszkań w wersjach 1,2 i 3- pokojowych.
Brzozowe Zacisze od środka

Brzozowe Zacisze w najdrobniejszych szczegółach zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie Mieszkańców. Aż 40 % powierzchni (!) całej inwestycji przeznaczono na osiedlowy park, w którym można spacerować nastrojowymi alejkami lub poczytać książkę na jednej ze stylowych ławeczek. Uroku całemu Osiedlu dodają zlokalizowane na poziomie parteru przydomowe ogródki.

Okolica malowana naturą

Brzozowe Zacisze to Osiedle zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych części Wrocławia. Pobliski Las Pilczycki, Osobowicki, Rędziński i kilkuset hektarowy Mokrzański zapraszają na piesze wędrówki, przejażdżki rozbudowanymi trasami rowerowymi. Zielona okolica sprawia, że przyszli mieszkańcy Brzozowego Zacisza będą oddychali wyjątkowo czystym i dobrze natlenionym powietrzem. Piękne krajobrazy pozwalają uciec z miejskich klimatów do zielonej krainy aktywnego relaksu.

W pobliżu

Bardzo blisko Brzozowego Zacisza, a jednocześnie na tyle daleko, by nie zakłócać spokoju Mieszkańców znajdują się Obwodnica Autostradowa Wrocławia oraz stadion miejski. W pobliżu zlokalizowane są także sklepy spożywcze, apteka, salony urody, obiekty sportowe, fitness club, nowa szkoła i przedszkole.

Osiedle (bardzo) przyjazne dzieciom

Brzozowe Zacisze nie pozwoli dzieciom się nudzić. Teren osiedla to wymarzone miejsce na spacer z wózkiem, a plac zabaw zlokalizowany w nasłonecznionym miejscu i "odsunięty" od domowych okien to prawdziwa oaza rozrywek dla najmłodszych.

Bezpieczeństwo, media, parking

Brzozowe Zacisze to bardzo bezpieczne Osiedle, wyposażone w profesjonalny monitoring 24/7 całego terenu oraz garaży z funkcją podglądu na domowych telewizorach. Eleganckie ogrodzenie sprawia, że Ty i Twoja rodzina będziecie czuli się komfortowo, a na Osiedlu nigdy nie znajdą się nieproszeni goście.

64 miejsca parkingowe w podziemnym garażu oraz 26 zewnętrznych stanowisk postojowych na świeżym powietrzu bez problemu zaspokoją potrzeby zmotoryzowanych Mieszkańców. Dzięki stałemu monitoringowi Twój samochód będzie całkowicie bezpieczny!

Inwestycja posiada kompleksowy dostęp do miejskich mediów: wodociągów, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, energii elektrycznej, gazu oraz telekomunikacji. Komfort cieplny zapewni lokalna kotłownia gazowa.

Budowa startuje już w IV kwartale 2012 roku!

Zarezerwuj mieszkanie już teraz

Serdecznie zapraszamy!
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+13
DOM.developer
DOM.developer
Zapraszam do przeglądnięcia aktualnych zdjęć z budowy:
+14
Jan Augustynowski
W sobotę dzień otwarty.
DOM.developer
Hania Kowalczyk
+4
REKLAMA