Bułgarska 59

Bułgarska 59

Mieszkania/Poznań/Grunwald/Ławica/Bułgarska 59
REKLAMA
inwestorGJS63 Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Bułgarska 59

Bułgarska 59 to osiedle mieszkaniowe budynków wielorodzinnych, realizowane etapowo na poznańskim Grunwaldzie, znajduje się w zachodniej części miasta, przy ulicy Bułgarskiej.


W inwestycji Bułgarska 59 zaprojektowane są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od 33 do około 85 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub loggię. Lokale wyposażone są w wideodomofony, instalację niskoprądową, wentylację wywiewną mechaniczną z pomieszczeń łazienek, WC, kuchni oraz od okapów kuchennych, orurowanie dla instalacji telefonicznej, RTV. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.


Osiedle Bułgarska 59 jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty monitoringiem i ochroną całodobową. Na przeszklonych parterach budynków zaprojektowane są lokale usługowe. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców jest plac zabaw, część lokali posiada dostęp do indywidualnych komórek lokatorskich. W częściach wspólnych założono trawniki, ławki, kosze na śmieci, piaskownice, huśtawki i elementy oświetlenia wewnętrznego dziedzińca. Do parkowania samochodów są dwupoziomowy garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe. W przestrzeniach ogólnodostępnych umieszczone są skrzynki na listy oraz tablice informacyjne.

Opinie o Bułgarska 59

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Bułgarska 59
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA