DODAJ

Condo Apartamenty Hornigold w "Zielonej Kamienicy"

Condo Apartamenty Hornigold w "Zielonej Kamienicy" 449887Condo Apartamenty Hornigold w "Zielonej Kamienicy" 449888Condo Apartamenty Hornigold w "Zielonej Kamienicy" 449886
MAPAKatowice
Drzymały 4

W ofercie znajduje się obecnie 9 apartamentów hotelowych na sprzedaż w systemie ozproszonego condohotelu. W tym przypadku jest to inwestycja w Śródmieściu Katowic przy ul. Drzymał 4.

 • Cena za metr: 11.500 zł (netto) + 23% VAT

 • Zwrot 8% w skali roku lub stały udział w zyskach na poziomie 70%, klient decyduje na starcie inwestycji, który wariant wybiera i po roku, może go zmienić. 

 • Umowa z doświadczonym operatorem na 10 lat.

 • Oprocentowanie wypłacane już od 1-go dnia inwestycji.

 • Nasze apartamenty poza dostępem do wysokiej jakości obsługi i infrastruktury hotelowej cechuje wyjątkowy design oraz lokalizacja w centrum miasta, wśród licznych punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych.

 • Apartamenty od 17,5 m2 do 32 m2. 

 • Najnowszą inwestycją spółki jest obiekt Hornigold „W Zielonej Kamienicy”, który zaprasza do centrum Katowic, miasta na południu Polski tętniącego życiem i kulturą. W zabytkowej, modernistycznej kamienicy z 1914 roku wg projektu Roberta Zimmermanna, apartamentowiec oferuje komfort i luksusowe zakwaterowanie, będąc doskonałym miejscem zarówno na krótkie jak i długie pobyty.

  Pod tajemniczą nazwą Hornigold kryją się luksusowe apartamenty na wynajem krótkoterminowy. Apartamenty zachwycają wystrojem pomieszczeń oraz pięknym otoczeniem. Lokalizacja w różnych punktach miasta sprawia, że pobyt tu jest doskonałą alternatywa dla hotelowych standardów. Apartamenty Hornigold to także gwarancja komfortu i perfekcyjnej obsługi. Zależy nam, aby pobyt w jednym z Apartamentów Hornigold był spokojny, a jednocześnie zapadający w pamięć ze względu na stworzony tu klimat, przestrzeń czy otoczenie miasta.


   

  Szczegóły - Condo Apartamenty Hornigold w "Zielonej Kamienicy"
  inwestorHornigold Reit S.A.
  komercjalizacja2019
  realizacja inwestycji kw. 2021
  nikt jeszcze nie dodał komentarzy
  Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
  + Dodaj inwestycję