[Czeladź] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Czeladź"

REKLAMA

O inwestycji [Czeladź] Kompleks magazynowy "Panattoni Park Czeladź"

Panattoni Park Czeladź to jeden z pięciu centrów dystrybucyjnych firmy zlokalizowanych na Górnym Śląsku, gdzie Panattoni realizuje również inwestycje w Bielsko-Białej, Gliwicach, Krakowie i Mysłowicach. Pomimo niesprzyjającego terenu górzystego, południowy region Polski to drugi co do wielkości rynek magazynowy w kraju, gdzie zasoby powierzchni magazynowej wynoszą ponad milion m2. Park w Czeladzi to najdalej na północ wysunięty magazyn Panattoni na Śląsku. Niedawna rozbudowa parku pozwala oferować łącznie 36 000 m2 powierzchni magazynowej. W planach jest kolejny budynek o powierzchni 9 600 m2. Panattoni Park Czeladź oferuje elastyczne warunki kształtowania modułów magazynowych i biurowych zgodnie z potrzebami klientów.
Napisz komentarz
Orzech
Panattoni Europe przystąpił do ostatniego etapu rozbudowy Panattoni Park Czeladź. W ramach nowej inwestycji powstanie obiekt o powierzchni 10,7 tys. mkw. Najemcą została firma z branży elektrotechnicznej - Johnson Electric. W transakcji pośredniczyła agencja Jones Lang LaSalle.

pokaz-artykul.png
siberia
Status odnosi się do stanu obecnego inwestycji. Nie ma żadnego etapu w trakcie realizacji na dzień dzisiejszy.
siberia
Panattoni Park Czeladź to jeden z pięciu centrów dystrybucyjnych firmy zlokalizowanych na Górnym Śląsku, gdzie Panattoni realizuje również inwestycje w Bielsko-Białej, Gliwicach, Krakowie i Mysłowicach. Pomimo niesprzyjającego terenu górzystego, południowy region Polski to drugi co do wielkości rynek magazynowy w kraju, gdzie zasoby powierzchni magazynowej wynoszą ponad milion m². Park w Czeladzi to najdalej na północ wysunięty magazyn Panattoni na Śląsku.
Niedawna rozbudowa parku pozwala oferować łącznie 36 000 m² powierzchni magazynowej. W planach jest kolejny budynek o powierzchni 9 600 m². Panattoni Park Czeladź oferuje elastyczne warunki kształtowania modułów magazynowych i biurowych zgodnie z potrzebami klientów.
Strona centrum dystrybucyjnego: http://www.panattoni.pl/panattoni-park- ... d=11&dns=1
REKLAMA