Diamentowe Tarasy

Diamentowe Tarasy

Mieszkania/Lublin/Wrotków/Diamentowa
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Diamentowe Tarasy

inwestorLalak Development Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Diamentowe Tarasy

Inwestycja  Diamentowe Tarasyjest położona przy zbiegu ulic Diamentowej i Henryka Wolińskiego, w obrębie lubelskiej dzielnicy Wrotków. Odległość od historycznego centrum miasta wynosi ok. 6,5 km. Okolica wyróżnia się dobrym zagospodarowaniem przestrzennym, użytkową i mieszkaniową zabudową, bliskością głównych arterii transportowych.

W obrębie budynku zaprojektowano ponad 200 mieszkań o metrażu od 34 do 103 mkw.; są to kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Mieszkania są wyposażone w antywłamaniowe drzwi wejściowe i wideofony; do mieszkań na parterze przynależą indywidualne ogródki, do lokali na piętrach - balkony, loggie i tarasy (z elementami oświetlenia, podłogi wykończone gresem lub deską tarasową).


Teren inwestycji jest objęty monitoringiem. Wokół budynku założono utwardzone chodniki, drogi dojazdowe, elementy oświetlenia, aranżacje roślinne, w partii dziedzińca wykonano plac zabaw i kameralne zielone patio rekreacyjne dla mieszkańców. Ponadto zaprojektowano stojaki rowerowe, udogodnienia dla osób o potrzebach specjalnych, naziemne strefy parkingowe oraz dwupoziomową podziemną halę garażową.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA