Dobrynów

Dobrynów

Mieszkania/Katowice/Rzepakowa 1
REKLAMA

O inwestycji Dobrynów

Inwestycja Dobrynów położona jest w Katowicach, w obrębie dzielnicy Brynów, przy ulicy Rzepakowej 1.

W ramach pierwszego etapu osiedla powstały trzy siedmiopiętrowe budynki, w których mieści sie 147 lokali mieszkalnych, w strukturze od jednego do czterech pokoi. Znajduje się również jeden apartament pięciopokojowy. Powierzchnia mieszkań wynosi od 26 do 114 mkw. W sumie inwestycja składa się z ośmiu budynków z 404 mieszkaniami i 9 lokalami usługowymi.

Do lokali zlokalizowanych na parterze przylegają ogródki, z kolei powierzchnie mieszkalne na wyższych kondygnacjach powiększają balkony i loggie. 

Do dyspozycji mieszkańców jest rowerownia, wózkownia, punkty do ładowania samochodów elektrycznych, stacja napraw jednośladów, stojaki rowerowe oraz komórki lokatorskie. Osiedle jest monitorowane.

Inwestycję wyróżnia wewnętrzny dziedziniec o powierzchni 2000 mkw., który został podzielony na kilka stref aktywności z placami zabaw czy ogródkiem społecznym, miejscem do oglądania seansów filmowych w ramach kina letniego.

Wybrane mieszkania posiadają instalacje przygotowane do montażu klimatyzacji oraz pakiet Inteligentnego Domu FIBARO, w ramach którego można sterować oświetleniem oraz ogrzewaniem z poziomu aplikacji. 

Opinie o Dobrynów

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Dobrynów
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Dobrynów
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA